"Rambo III". Kino akcji z niekwestionowaną gwiazdą tego gatunku [RECENZJA]

Weteran wojny wietnamskiej John Rambo dowiaduje się, że jego przyjaciel i dawny przełożony dostał się do niewoli. Nie mogąc liczyć na pomoc w uwolnieniu Trautmana, Rambo podejmuje samotną walkę.

Multimedia

NASZA OCENA: 6/10

Trzecia część przygód najsłynniejszego amerykańskiego komandosa Johna Rambo. Podobnie jak w "Rambo II", jego przeciwnikami są Rosjanie, choć pole bitwy inne. Tym razem bohater, który pracuje w buddyjskim klasztorze, początkowo odmawia udziału w misji przeciw rosyjskim wojskom okupacyjnym w Afganistanie. Jednak gdy jego szef i mentor pułkownik Tarautman trafia tam do niewoli, Rambo postanawia raz jeszcze stanąć do walki, by go uwolnić…

O ile "Rambo. Pierwsza krew" niósł ze sobą jakąś treść i przesłanie, to kolejne części są już tylko sprawnie zrobionym skokiem na kasę i popisem sprawności Sly’a. Film trwa 97 minut, ale, jak obliczyli fachowcy, w tym czasie dokonano 221 aktów przemocy (średnio 2,28 na minutę) i padło 108 trupów (1,1 na min). Wynik zaiste imponujący, choć oczywiście są produkcje lepsze w tej kategorii (ale niezbyt dużo).

Piotr Radecki

Film akcji USA 1988, reż. Peter MacDonald

"Rambo III" w tv. Sprawdź datę emisji!

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×