"Ranczo". Arkadiusz Nader jest nie do poznania. Tak zmienił się mąż serialowej Wioletki!

Arkadiusz Nader, czyli mąż Wioletki z "Rancza" zmienił się nie do poznania. Serialowy Stasiek wygląda teraz zupełnie inaczej. Gra w "Barwach szczęścia" i ma siwe włosy. Zobaczcie jego nowe zdjęcia. Tak zmienił się od finału "Rancza".

Multimedia

"Ranczo" o perypetiach Lucy Wilskiej, młodej Amerykanki o polskich korzeniach, która na skutek splotu różnych okoliczności życiowych osiedla się w małej, podlaskiej wsi, był ogromnym hitem TVP. Serial zakończył się w 2016 roku, ale nadal cieszy się popularnością. Powstał już film fabularny "Ranczo Wilkowyje" i wszystko wskazuje na to, że całość doczeka się kontynuacji zatytułowanej "Ranczo. Zemsta wiedźm". Scenariusz do filmowej kontynuacji "Rancza" gotowy.

Cezary Żak już tak nie wygląda! Nowy wizerunek zaskakujeZobacz więcej

Gwiazdami serialu "Ranczo" byli: Cezary Żak, Artur Barciś, Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska oraz Franciszek Pieczka. W serialu grał też Arkadiusz Nader, który wcielał się policjanta. Posterunkowy Stasiek zalecał się do barmanki Wioletki (w tej roli Magdalena Waligórska). W serialu grali zakochanych, a następnie udane małżeństwo, ale o konflikcie tego aktorskiego duetu, było swego czasu bardzo głośno. Ponoć prywatnie się nienawidzili. Doszło między nimi nawet do bójki.

Arkadiusz Nader jest nie do poznania. Tak zmienił się mąż serialowej Wioletki

Od wielkiego finału serialu "Ranczo" mija w tym roku 5 lat. Aktor Arkadiusz Nader bardzo się przez ten czas zmienił. Jak teraz wygląda serialowy policjant i mąż Wioletki? Zobacz zdjęcia w galerii!

Dziś Arkadiusz Nader ma siwe włosy i gra w "Barwach szczęścia".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×