"Ranczo". Bogdan Kalus trafił do szpitala. Co mu dolega? Aktor przebywa w specjalistycznej klinice

Najnowsze zdjęcie Bogdana Kalusa zaniepokoiło wszystkich. Aktor znany z roli Tadeusza Hadziuka w serialu "Ranczo" poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że od dwóch dni przebywa w specjalistycznej klinice. Co mu dolega?

Multimedia

Bogdan Kalus trafił do szpitala. Co mu dolega?

Bogdan Kalus to uwielbiany przez wielu polski aktor, który zasłynął rolą Hadziuka w serialu "Ranczo", czyli jednego z bohaterów przesiadujących na słynnej ławeczce pod sklepem. Aktor wystąpił także w 11. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

Dworek Lucy naprawdę istnieje! Zobaczcie, jak prezentowała się najsłynniejsza posiadłość w WilkowyjachZobacz więcej

57-letni gwiazdor serialu "Ranczo" opublikował niedawno na Instagramie zdjęcie, które mocno zaniepokoiło jego fanów. Aktor w masce tlenowej i z podpiętą kroplówką przekazał, że od dwóch dni przebywa w specjalistycznej klinice.

Co dolega serialowemu Hadziukowi? Aktor nie napisał, co się stało, ale można przypuszczać, że chodzi o problem z górnymi drogami oddechowymi. Wspomniana przez niego klinika zatrudnia specjalistów laryngologii, chirurgi nosa i zatok.

Zdrówka dla Pana

Niech się Pan trzyma! Zdrowia życzę!

Będzie dobrze ❤️ zdrówka ❤️ - piszą w komentarzach fani aktora.

My również dołączamy do tych życzeń.

Warto wspomnieć, że Bogdan Kalus już wcześniej miał problemy ze zdrowiem. W młodym wieku przeszedł zawał. Opowiadał o tym w rozmowie z "Super Expressem" -Zanim przyjąłem propozycję, przeszedłem badania. Niespełna 18 lat temu nie miałem co robić w sylwestra i stwierdziłem, że zawał serca to będzie dobry pomysł i o 21:45 dwie młode pielęgniarki goliły mi okolice bikini, żeby mi tam włożyć dren - powiedział.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nowickipawel (gość)

    Kiedynomuweodcinkirancza 29 mujnumertelefonuto661780440

    02.07.2022 16:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×