"Ranczo box" dla miłośników serialu! Wszystkie serie i materiały dodatkowe na DVD!

Nie lada gratka dla fanów serialu "Ranczo"! Zanim zobaczycie ostatni odcinek hitu Jedynki, możecie nabyć "Ranczo box" na DVD, w którym zebrane zostały wszystkie serie i materiały exclusive!

Multimedia

W listopadzie, na dwa tygodnie przed zakończeniem emisji 10. sezonu "Rancza" Telewizja Polska wydała na DVD "Ranczo box". Widzowie będą mogli powiększyć domową kolekcję o uwielbiany przez siebie serial TVP1.

RANCZO - CZYTAJ TAKŻE:

KSIĄŻKA O KULISACH SERIALU JUŻ W KSIĘGARNIACH!
ŁAWECZKOWICZE ZOSTANĄ BIZNESMENAMI? [ZDJĘCIA]

Serial Jedynki opowiada o losach amerykanki Lucy, która przybyła do małej miejscowości Wilkowyje, by zamieszkać w odziedziczonym po babci dworku. Jej osiedlenie się we wsi rozpoczyna obyczajowe i światopoglądowe zamieszanie w tej małej społeczności. Inteligentny serial obyczajowo–komediowy, bazujący na świetnych scenariuszach i doskonałych aktorach, w którym nie brakuje elementów edukacyjnych. "Ranczo" zaskakuje i bawi od lat, stale przyciągając przed telewizory wielomilionową widownię.

Data premiery: 15 listopada 2016
Dźwięk: DD 2.0, DD 5.1
Obraz: : kolor, 16:9
Nośnik: DVD
Liczba płyt: 40
Wersje językowe: napisy polskie, angielskie
Dystrybucja i sprzedaż: www.sklep.tvp.pl, w sieciach Matras, Empik, Media-Markt, Media Saturn

MATERIAŁY DODATKOWE: sezon 3 – Od Rancza do Rancza cz. 1 - 4 + galeria zdjęć; sezon 4 – Od Rancza do Rancza + wpadki na planie; sezon 5 – galeria zdjęć, sezon 6 – wpadki na planie; sezon 7 – wpadki na planie + galeria zdjęć; sezon 8 – wpadki na planie; sezon 9 – Ranczo – tak rodziła się legenda + Ranczo – tajemnice Wilkowyj + Na planie serialu + wpadki na planie; sezon 10 – wpadki na planie.

Przypomnijmy, że ostatni odcinek serialu "Ranczo" już w niedzielę, 27.11.2016 o godz. 20:25 w TVP1!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×