"Ranczo". Cezary Żak komentuje powrót serialu! Studzi zapał fanów?

Niedawno pojawiły się plotki, iż ma powstać kolejny sezon serialu "Ranczo"! Teraz odtwórca głównych ról księdza i wójta, Cezary Żak, skomentował doniesienia prasy. Co powiedział? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Wczoraj podawaliśmy informację, że serial "Ranczo" prawdopodobnie wróci z kolejnym sezonem! Rozmowy na ten temat prowadzono już z Arturem Barcisiem i Iloną Ostrowską. Oboje byli bardzo pozytywnie nastawieni do tematu i według nich, projekt ten ma szansę się udać.

Powstanie nowy sezon kultowego serialu TVP? Aktorzy wkrótce wrócą na plan!Zobacz więcej

Teraz wypowiedział się także odtwórca roli serialowych bliźniaków - Piotra i Pawła Kozioła - Cezary Żak. Aktor podszedł do sprawy z nieco większą rezerwą i delikatnie ostudził zapał fanów. Okazuje się, że jest szansa na powstanie filmu, a nie kolejnego sezonu serialu. Na swoim facebookowym profilu napisał:

Po ostatnich medialnych doniesieniach w sprawie kontynuacji „Rancza”chciałbym ostudzić Państwa apetyty. Otóż wiem od Producenta,że został złożony wniosek do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w sprawie dofinansowania filmu kinowego,do którego scenariusz napisał Andrzej Grembowicz dwa lata temu.Jeśli odpowiedź będzie pozytywna to latem zrobimy ten film.Jeśli nie,film na pewno nie powstanie. Jeśli chodzi o serial TV nie prowadzi się obecnie żadnych prac z nim związanych. Proszę też nie dawać wiary tabloidom w sprawie obsady bo to tylko spekulacje.

Jak skończy się ta sprawa? Chcielibyście zobaczyć dalsze przygody mieszkańców Wilkowyj?

Tych duchownych chcielibyśmy znać! Kto najlepiej zagrał księdza w serialu? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×