"Ranczo". Co wydarzyło się w 1. odcinku najlepszego serialu TVP? Jak dawniej wyglądała obsada? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Ranczo", chociaż swoją emisję zakończyło w 2016 roku, wciąż cieszy się wśród widzów niesłabnącą popularnością. Pamiętacie, co wydarzyło się w 1. odcinku serialu i jak na początku emisji wyglądali aktorzy? Sprawdźcie, jak rozpoczęło się "Ranczo"!

Multimedia

"RANCZO" - JAK ROZPOCZĄŁ SIĘ SERIAL?

"Ranczo" na antenie TVP1 zadebiutowało 5 marca 2006 roku. Pierwszy sezon produkcji liczył 13 odcinków i jego finał nastąpił 21 maja 2006 roku. Za reżyserię serialu odpowiadał Wojciech Adamczyk, a autorami scenariusza byli Robert Brutter (Andrzej Grembowicz) oraz Jerzy Niemczuk.

W 1. odcinku serialu "Ranczo" młoda Amerykanka, wskutek splotu okoliczności życiowych, osiedla się w małej podlaskiej wsi Wilkowyje. Zderzenie dwóch skrajnie różnych mentalności: wielkomiejsko - amerykańskiej z wiejską, charakterystyczną dla Polski B, przynosi dość nieoczekiwane owoce i wywiera wpływ na obie strony.

Bohaterowie z Wilkowyj powrócą z 11. sezonem? Kultowy serial TVP znowu na antenie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Amerykanka (Ilona Ostrowska) polskiego pochodzenia przyjeżdża do Polski, gdzie odziedziczyła mały dworek we wsi Wilkowyje. Wartość spadku nie jest wielka, ale Lucy decyduje się na daleką podróż za ocean, by zmienić swoje życie po niedawnym rozwodzie. Na miejscu odnajduje zrujnowany dworek. Wójt (Cezary Żak) wsi, który chce odkupić dom za bezcen, dodatkowo go "postarza", żeby na nowej właścicielce wywarł jak najgorsze wrażenie. Proponuje Amerykance śmiesznie niską cenę.

"RANCZO" - JAK DAWNIEJ WYGLĄDAŁA OBSADA?

Przed podjęciem decyzji Lucy chce jednak spędzić w dworku noc. Zaniepokojony wójt podnosi cenę, nocą próbuje Lucy wystraszyć, rano jeszcze bardziej podbija cenę, już niemal do przyzwoitego poziomu. Wszystko jednak na nic: uległszy urokowi niezwykłego miejsca, Lucy postanawia zostać w dworku.

Zobaczcie, jak wyglądała obsada serialu "Ranczo" w 2006 roku! Bardzo się zmienili?

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anonim (gość)

  Serial świetny przydałby się nowy sezon

  21.12.2018 11:26
 • Simon (gość)

  Będzie nowy sezon raczej na 100%

  11.12.2018 17:54
 • Ja (gość)

  Super

  11.12.2018 11:35
 • jo (gość)

  ale z chęcią obejrzałabym jakieś archiwalne programy z aktorami rancza

  11.12.2018 00:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×