„Ranczo”. Emilia Komarnicka-Klynstra kiedyś i dziś. Tak się zmieniała agentka Kusego Monika! Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Emilia Komarnicka-Klynstra to aktorka, która ma na koncie wiele udanych ról. Dwa seriale - „Ranczo” i „Na dobre i na złe” - pomogły jej zdobyć serca publiczności. Zobacz, jak serialowa Agata Woźnicka, a dla innych agentka Kusego Monika czyli Emilia Komarnicka-Klynstra wyglądała kiedyś. W galerii publikujemy unikalne zdjęcia!

Multimedia

Emilia Komarnicka-Klynstra - zobacz stare zdjęcia

Emilia Komarnicka-Klynstra to urodzona 24 czerwca 1985 r. w Brzegu polska aktorka i wokalistka. Debiutowała jeszcze w trakcie studiów w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi (2008 r.) rolą Marty w filmie Artura Pilarczyka „Teraz i zawsze”.

Emilia Komarnicka-Klynstra: agentka Kusego z „Ranczo”

Największą popularność przyniosły jej dwie produkcje Telewizji Polskiej - rolą Agaty Woźnickiej w telenoweli TVP2 „Na dobre i na złe” i agentki Moniki Korczab w serialu TVP1 „Ranczo”. Pojawiała się także w m.in. „U Pana Boga w ogródku”, „Och, Karol 2” czy „80 milionów”, „Komisarz Alex” czy „Prawo Agaty”.

Dorota Segda na starych zdjęciach. Tak się zmieniała wybitna aktorkaZobacz więcej

Emilia Komarnicka-Klynstra: życie prywatne

Aktorka od 12 sierpnia 2017 r. jest żoną Redbada Klynstra-Komarnickiego, podzielającego jej miłość do świata filmu i seriali, w którym również ma swoje dokonania. Para ma dwóch synów; Kosmę (ur. 9 maja 2018) oraz, od grudnia 2020 r., chłopca imieniem Tymoteusz.

W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia Emilii Komarnickiej-Klynstry

Zobacz galerię

Tak się zmieniał serialowy Paweł Lubicz. Wzdychały do niego pokolenia kobiet!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×