"Ranczo". Ilona Ostrowska odwiedziła Pawła Królikowskiego w szpitalu! Jak wyglądało ich ostatnie spotkanie?

Ilona Ostrowska, czyli koleżanka Pawła Królikowskiego z serialu "Ranczo" odwiedziła chorego aktora w szpitalu na kilka dni przed jego śmiercią. Jak wyglądało ich ostatnie spotkanie? Gwiazda serialu "Ranczo" uchyliła rąbka tajemnicy.

Multimedia

Ilona Ostrowska wspomina ostatnie spotkanie z Pawłem Królikowskim

-Będziesz ze mną do końca życia. Żegnaj Kochany - tymi słowami Ilona Ostrowska żegnała zmarłego pod koniec lutego Pawła Królikowskiego, z którym przez 10 lat grała w serialu "Ranczo". Kusy i Lucy byli jedną z ulubionych par polskich widzów i choć po zakończeniu emisji serialu TVP ich aktorskie drogi się rozeszły, to aktorka nie zapomniała o przyjacielu, kiedy ten zmagał się z ciężką chorobą.

Produkcja oddała hołd Pawłowi Królikowskiemu w 1. odcinkuZobacz więcej

Ilona Ostrowska odwiedziła chorego Pawła Królikowskiego w szpitalu na kilka dni przed jego śmiercią. Aktorka w rozmowie z Party opowiedziała, jak wyglądało ich ostatnie spotkanie.

Pięć dni przed śmiercią odwiedziłam Pawła w szpitalu. Pogadaliśmy od serca, choć tak naprawdę był to mój monolog. Zdążyłam się z nim pożegnać. Nie wierzę, że go już nie ma. Wiem natomiast, że nie jestem w tej żałobie osamotniona - ujawniła Ostrowska.

Śmierć Pawła Królikowskiego była szokiem dla jego fanów i całego polskiego show-biznesu. Na pogrzebie aktora pojawiło się mnóstwo znanych osobistości. Oprócz Ilony Ostrowskiej pojawili się również: Wojciech Wysocki, Joanna Kurowska, Jerzy Schejbal, Monika Zamachowska, Artur Żmijewski, Piotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Ibisz, Michał Koterski, Radosław Pazura i Dorota Chotecka czy Piotr Cyrwus.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • nons (gość)

  filmowy duet życia zagrali razem

  14.03.2020 01:26
 • tooo (gość)

  sam jestes miernota

  12.03.2020 21:09
 • ja (gość)

  Miernoty różnego gatunku przestańcie się lansować na trupie królikowskiego.Jak długo jeszcze,bo już chce się rzygać

  11.03.2020 07:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×