"Ranczo". Magdalena Waligórska-Lisiecka kusi na Instagramie. Tak dziś wygląda Wioletka z kultowego serialu!

Magdalena Waligórska-Lisiecka przez lata grała sympatyczną i niezbyt mądrą Wioletkę w serialu "Ranczo". Widzowie pokochali jej radosną postać i samą aktorkę. Mimo upływu lat, Waligórska-Lisiecka wciąż wygląda olśniewająco i zachwyca swoich fanów. Dowodzi tego pozując w czerwonym garniturze i czarnych koronkach. Fani nie mogą się nachwalić!

Multimedia

Magdalena Waligórska-Lisiecka zachwyca fanów na swoim Instagramie

Serial "Ranczo" był emitowany na antenie TVP od marca 2006 roku do maja 2009 roku i po krótkiej przerwie, ponownie w latach 2011-2016 r. Widzowie pokochali mieszkańców niewielkiej wsi Wilkowyje i pilnie śledzili ich losy. To właśnie za sprawą ogromnej popularności serialu nie zakończono po 4. sezonie w 2009 r., choć pierwotnie tak właśnie planowano. Po sukcesie 5. sezonu wyemitowanego w 2011 r. zdecydowano o kontynuacji - premierowy odcinek 6. sezonu oglądało ponad 7 mln. widzów.

"Wioletka" kusi fanów

Jedną z pierwszoplanowych postaci w serialu była Wioletka, urocza i niezbyt mądra barmanka grana przez Magdalenę Waligórską-Lisiecką. Za sprawą serialu aktorka zyskała ogólnopolską rozpoznawalność i liczne grono kibicujących jej fanów. Choć jest kojarzona przede wszystkim z jedną rolą, jej filmografia jest niezwykle obszerna - jej nazwisko pojawia się w blisko pięćdziesięciu tytułach, nie licząc teatralnych afiszy. Występowała w takich serialach, jak "Na Wspólnej", "Niania", "Na dobre i na złe", "Rodzina zastępcza" czy "BrzydUla". Jednak to rola Wioletki sprawiła, że jest kojarzona jak Polska długa i szeroka.

Arkadiusz Nader jest nie do poznania. Tak zmienił się mąż serialowej Wioletki!Zobacz więcej

Choć od zakończenia emisji serialu Ranczo" minęło sześć lat, aktorka nie zmieniła się nawet o jotę. Wręcz przeciwnie - jak wskazują internauci, kwitnie i jest coraz piękniejsza. Na profilu aktorki na Instagramie Waligórska-Lisiecka chętnie dzieli się kadrami z pracy, życia codziennego i efektami sesji. Kadry, na których pozuje ubrana w soczyście czerwony garnitur i czarne koronkowe body wywołało falę zachwytów. Internauci zasypują aktorkę komplementami.

Zobacz, jak dzisiaj wygląda Wioletka z serialu "Ranczo"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • WYSTAPI (gość)

    TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

    27.01.2022 19:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×