"Ranczo" odcinek 1. sezon 10. Kusy wpada w depresję! Czy Lucy wróci do Wilkowyj?

Przed nami długo wyczekiwany pierwszy odcinek 10. sezonu serialu "Ranczo"! Wiadomo, że Lucy i Dorotka wyjechały do USA. Co będzie z Kusym? Sprawdź, co wydarzy się w 118. odcinku serialu!

Multimedia

"RANCZO" ODCINEK 1. SEZON 10. W NIEDZIELĘ, 4.09.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

O wyjeździe do Stanów Zjednoczonych Lucy (Ilona Ostrowska) zdecydowała w ostatnim odcinku poprzedniej serii serialu. Nie kandydowała w wyborach na wójta i na tym stanowisku zastąpiła ją Krystyna Więcławska (Dorota Chotecka-Pazura). Czuła, że w Wilkowyjach nie ma dla niej miejsca, a USA dostała szansę na nową pracę.

W 1. odcinku 10. sezonu "Rancza" Lucy i Dorotki już nie ma. Kusy (Paweł Królikowski) jest w złym stanie. Osamotniony, bez ukochanej żony i córki popada w depresję. Mimo szczerych chęci, Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz), ani agentka nie będzie w stanie poprawić mu samopoczucia. Na dodatek Kusy dowiaduje się, że do Wilkowyj ma przyjechać Monika (Emilia Komarnicka). Jest przerażony, więc postanawia wyjść na spacer, który zamieni się w dłuższą wyprawę...

Czy Lucy wróci kiedy zorientuje się, że wyjazd zagraża jej małżeństwu z Kusym? Oboje będą kontaktować się ze sobą tylko przez internet, co zatem z nimi będzie? Okazuje się, że Lucy wróci do Wilkowyj, ale dopiero pod koniec serii, na święta Bożego Narodzenia. - To było dla mnie dosyć zaskakujące, że Lucy wyjeżdża i tak drastycznie zrywa ze swoim życiem w Wilkowyjach. Powodem była chęć zdobycia jakieś pracy, odbicia się od rzeczywistości, która ją tutaj spotykała. I trzeba było się z tym pogodzić - powiedziała Ilona Ostrowska, wcielająca się w postać Lucy.

CZYTAJ TAKŻE:

"RANCZO". LUCY WYJEŻDŻA DO USA. KUSY BĘDZIE MIAŁ NOWĄ KOBIETĘ?
"RANCZO". CZY ELŻBIETA ROMANOWSKA ŻAŁUJE, ŻE SERIAL JUŻ SIĘ KOŃCZY? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • KOCHAM CIE POSKO (gość)

    THE VICE OF POLAND

    01.03.2018 19:50
  • piotr (gość)

    Szkoda ze to juz koniec rancza

    01.09.2016 20:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×