"Ranczo" odcinek 10. s. 9. Biskup Sądecki interweniuje w sprawie Michałowej

Odkąd Michałowa założyła stronę internetową dla gospodyń na plebaniach, komputer pochłania jej cały czas. Konieczna jest interwencja biskupa Sądeckiego.

Multimedia

"RANCZO" ODCINEK 10. S. 9. W NIEDZIELĘ, 10.05.2015 O GODZ. 20:00 W TVP1!

Michałowa (Marta Lipińska) znalazła nową pasję. Na stronie internetowej dla gospodyń księży chętnie czatuje z koleżankami po fachu, a przez to zaczęła zaniedbywać swoje obowiązki na plebanii. Jej nowe zainteresowanie zaczyna być uciążliwe dla biskupa Kozioła (Cezary Żak), proboszcza Roberta (Bartek Kasprzykowski) i wikarego Macieja (Mateusz Rusin).

W 10. odcinku dziewiątej serii "Rancza" z wizytą na plebanii w Wilkowyjach zjawia się biskup Sądecki (Wiktor Zborowski). Duchowny chce skontrolować nową aktywność Michałowej, która jest bardzo różnie oceniana przez księży. Zgodnie z zaleceniem przełożonego, biskup Koziołowi będzie musiał sprawić, aby wirtualna pasja gospodyni została ograniczona. Czy to się uda?

  • Michałowa, która do tej pory miała kontakt z komputerem, tylko wtedy gdy ścierała z niego kurz, teraz stała się fanką internetu. Ma swoją stronę. Logują się na niej inne gospodynie, z którymi prowadzi dyskurs na temat pracy na plebanii. Trudno ją od komputera oderwać - zdradziła Marta Lipińska w jednym z wywiadów.

CZYTAJ TAKŻE: CO SIĘ WYDARZY W 9. SERII "RANCZA"? [WIDEO] "RANCZO" ODCINEK 9. S. 9. LUCY I KUSY ROZSTANĄ SIĘ PRZEZ MONIKĘ?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×