"Ranczo" odcinek 12. s. 9. Debata wyborcza Więcławskiej i Dudy

Kampania wyborcza w Wilkowyjach trwa. W lokalnej telewizji ma dojść do debaty Więcławska - Duda. Kto lepiej wypadnie?

Multimedia

"RANCZO" ODCINEK 12. S. 9. W NIEDZIELĘ, 31.05.2015 O GODZ. 20:25 W TVP1!

W Wilkowyjach wciąż nie wiadomo, kto zastąpi Lucy (Ilona Ostrowska) na stanowisku wójta. Dwoje głównych kandydatów - Krystyna Więcławska (Dorota Chotecka) i Fabian Duda (Piotr Ligienza) próbują przekonać do siebie mieszkańców wsi na wszystkie możliwe sposoby.

W 12. odcinku dziewiątej serii serialu "Ranczo" kandydaci szykują się do debaty w internetowej TV Wilkowyje. Wszyscy mówią, że publiczna walka na argumenty zdecyduje o tym, kto zostanie nowym wójtem Wilkowyj. Sekretarz gminy i specjalista od pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej, Fabian Duda wydaje się być bardzo spokojny. Przed debatą denerwuje się natomiast Krystyna Więcławska. Jej atutem jest jednak to, że wszyscy ją znają, cieszy się zaufaniem i szacunkiem wśród mieszkańców.

Więcławski (Grzegorz Wons), nie chcąc, aby jego żona się skompromitowała, bierze wszystko w swoje ręce. Tuż przed debatą opłaca Myćkę (Tomasz Sapryk) i Wargcza (Sławomir Orzechowski), by doprowadzili do zwarcia instalacji elektrycznej w transformatorze. Podczas debaty Więcławska wygłasza swoje przemówienie, a gdy przychodzi czas na Dudę, w całej wsi gaśnie światło. Czy to wpłynie na wyniki wyborów?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×