"Ranczo" odcinek 121. Matka Kingi w Wilkowyjach! Grażyna uwiedzie Kusego? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kusy wciąż cierpi z powodu wyjazdu Lucy i Dorotki. Mieszkańcy Wilkowyj robią co mogą, aby mu pomóc. Sprawdź, co wydarzy się w 121. odcinku serialu "Ranczo"!

Multimedia

"RANCZO" ODCINEK 121. W NIEDZIELĘ, 25.09.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

W Wilkowyjach wiele się dzieje. Kazia Solejukowa (Katarzyna Żak) sobie tylko znanym sposobem osiąga wymarzony cel i zostaje nauczycielką filozofii w wilkowyjskim gimnazjum. Solejuk (Sylwester Maciejewski) nie jest zachwycony nauczycielską karierą żony, ale koledzy z ławeczki wskazują mu jasne strony tej sytuacji. Klaudia (Marta Chodorowska) porzuca terapię Kusego (Paweł Królikowski) i ze zdwojoną energią rzuca się w wir działalności społecznej.

W 121. odcinku serialu "Ranczo" niespodziewanie do Wilkowyj przyjeżdża matka Kingi (Agnieszka Pawełkiewicz), Grażyna (Dorota Segda). Kobieta wraca do Polski i ma zamiar zostać na dłużej! Kiedy dowie się, że Lucy wyjechała, postanowi zająć się Kingą i... Kusym!

Kinga od razu wyczuje, że matka coś kombinuje. Nie chciała przecież żyć na wsi, dlatego zostawiła ją pod opieką swojej siostry, zmarłej żony Kusego. Szwagierka powoli zacznie się do niego zbliżać. W myśl zasady "przez żołądek do serca" zastąpi kilkudniowe pierogi świeżą kuchnią. Czy Kusy ulegnie Grażynie i zdoła zapomnieć o Lucy?

CZYTAJ TAKŻE:

"RANCZO". KLAUDIA ROZPOCZYNA TERAPIĘ KUSEGO. POMOŻE MU? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"RANCZO". KUSY WPADA W DEPRESJĘ! LUCY WRÓCI DO WILKOWYJ? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Iwona (gość)

    Aktor? ale w czym grał gdzie co jak..... Czy raczej celebryta udający aktora !

    25.09.2016 22:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×