"Ranczo" odcinek 125. Solejukowa popada w konflikt z dyrektorką szkoły! Straci posadę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami 125. odcinek serialu "Ranczo". Co tym razem wydarzy się w Wilkowyjach? Michałowa będzie namawiać biskupa do niesubordynacji, a Solejukowa popadnie w konflikt z dyrektorką szkoły!

Multimedia

"RANCZO" ODCINEK 125. W NIEDZIELĘ, 23.10.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Medialna walka nie wyszła biskupowi Koziołowi na dobre. Informacja o jego wystąpieniu przeciwko rodzonemu bratu, dotarła do biskupa Sądeckiego, który ostatecznie przywrócił zakaz zabierania głosu w sprawie kandydatury Prezesa Kozioła. W 125. odcinku "Rancza", Michałowa próbuje jednak namówić biskupa do niesubordynacji i kontynuowania kampanii przeciwko jego bratu. Ten jednak ma własne plany.

CZYTAJ TAKŻE:

"RANCZO". KSIĄŻKA O KULISACH SERIALU JUŻ W KSIĘGARNIACH!
"RANCZO". BISKUP I MICHAŁOWA POWSTRZYMAJĄ KOZIOŁA PRZED OBJĘCIEM WŁADZY? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W poważny konflikt popada również Solejukowa, która mimo tego, że bardzo dobrze radzi sobie jako nauczycielka nie może porozumieć się z resztą grona pedagogicznego i mocno podpada dyrektorce! Kiedy jej lekcję przerywa wiadomość o zaginięciu Hot Doga, Solejukowa organizuje w szkole grupę poszukiwawczą. -No przecież to najmądrzejszy pies w całej gminie. Sam z siebie, by się nie zgubił – powie Kazimiera i wyruszy z dzieciakami na poszukiwania czworonoga. Czy uda im się odnaleźć pupila Wilkowyj?

Komentarze

Skomentuj
  • KlaudiaEM (gość)

    Gafa w tekście moi drodzy. Ta akcja miała miejsce w odcinku 124 😉

    24.10.2016 04:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×