"Ranczo" odcinek 129. Klaudia rozwiąże zagadkę ofiar przemocy domowej? [ZDJĘCIA]

Klaudia ma kolejną misję! Zgłaszają się do niej osoby, które są ofiarami domowej przemocy. Czy uda jej się im pomóc? Sprawdź, co wydarzy się w 129. odcinku serialu "Ranczo"!

Multimedia

"RANCZO" ODCINEK 129. W NIEDZIELĘ, 20.11.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Klaudia (Marta Chodorowska) otworzyła punkt konsultacyjny w nowej klubokawiarni. Od początku ustawiały się do niej długie kolejki. Ksiądz Maciej (Mateusz Rusin) zgłosił natomiast pomysł, który spotykał się z dezaprobatą proboszcza i biskupa. Prezes Kozioł (Cezary Żak) był zaniepokojony zbliżająca się nieuchronnie debatą. Kusy (Paweł Królikowski) rozmawiał z Lucy (Ilona Ostrowska). Po tej rozmowie był rozbity bardziej niż dotychczas.

W 129. odcinku serialu "Ranczo" prezes Kozioł postanawia wykorzystać ostatnie chwile przed wyborami na samokształcenie. Doktorowa (Beata Olga Kowalska) nabrała wiatru w skrzydła i z ogromnym entuzjazmem zabrała się do prac nad uruchomieniem domu Samotnej Matki. Nie wszyscy jednak ten entuzjazm podzielają. Do Wilkowyj przyjeżdża Stasiek (Arkadiusz Nader), żeby spędzić z rodziną ferie zimowe.

Do kącika Klaudii w wiejskiej klubokawiarni zgłaszają się coraz to nowe ofiary domowej przemocy. Klaudia bezskutecznie szuka pomocy u czynników oficjalnych. Wreszcie postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Czerepach (Artur Barciś) zwołuje nadzwyczajne zebranie partii i komunikuje wszystkim bardzo niepokojącą wiadomość...

Zobacz galerię

RANCZO - CZYTAJ TAKŻE:

"RANCZO BOX" DLA MIŁOŚNIKÓW SERIALU!
ŁAWECZKOWICZE ZOSTANĄ BIZNESMENAMI? [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×