"Ranczo" odcinek 130. Cuda w Wilkowyjch na koniec sezonu! Lucy wróci, a Kozioł zostanie prezydentem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

To już koniec! W ostatnim odcinku serialu "Ranczo" nadchodzi Wigilia - czas cudów! Czy Lucy wróci? Jakie będą wyniki wyborów na prezydenta Polski? Zobacz, co wydarzy się w 130. odc

Multimedia

"RANCZO" ODCINEK 130. W NIEDZIELĘ, 27.11.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

W końcu nadszedł ten czas. Przed nami pożegnanie z bohaterami serialu "Ranczo", który przez lata ciesyzł się ogromną popularnością i sympatią widzów. Jak zakończą się losy prezesa i biskupa (Cezary Żak) oraz pozostałych mieszkańców Wilkowyj?

W 130. odcinku serialu "Ranczo" w Wilkowyjach panuje zimowa aura. Wszyscy przygotowują się do Wilgilii. Świąteczny nastrój psuje jednak myśl o tym, że jest to także dzień wyborów. A Głównego kandydata - prezesa Kozioła - jak nie było, tak nie ma. Nieliczni wiedzą, że ukrywa się na plebanii i spędza czas na rozmowach z księżmi. - Jakbyś już tym prezydentem został, to co ci szkodzi zrobić coś dobrego? Jaki to byłby piękny kraj, Paweł! - mówi do brata biskup. Gdy wreszcie Kozioł pojawia się tuż przed ogłoszeniem wyników, rodzina i przyjaciele ledwie go poznają.

Depresja Kusego (Paweł Królikowski) sięga dna. Mimo protestów Hot - Doga gotów jest zerwać z abstynencją, by zagłuszyć ból. Powstrzymuje go przed tym niespodziewana wizyta. A raczej seria wizyt, w tym ta najważniejsza - Lucy (Ilona Ostrowska) wraca! - Czekasz jeszcze na mnie? - pyta ukochanego.

Wreszcie nadchodzi długo oczekiwana chwili: Państwowa Komisja Wyborcza ogłasza wynik wyborów na stanowisko Prezydenta RP. Zwycięzca otrzymał 50,7% głosów! Kto je otrzymał? Chwilę przed wypowiedzeniem nazwiska nastaje ciemność! W całej okolicy brakuje prądu. Jak to wszystko się skończy? Czy Kozioł zostanie prezydentem?

Zobacz galerię

RANCZO - CZYTAJ TAKŻE:

"RANCZO BOX" DLA MIŁOŚNIKÓW SERIALU!
CZY ELŻBIETA ROMANOWSKA ŻAŁUJE, ŻE SERIAL SIĘ KOŃCZY? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • ew (gość)

    Bardzo dziękuję za świetny serial! Najlepszy. Jeden z bardzo niewielu, które kiedykolwiek lubiłam :) Dobrze byłoby jednak zobaczyć jeszcze Kozioła w roli prezydenta, czy potraktuje tym razem odpowiedzialnie swoją nową funkcję ;D Charakterek raczej by mu się nie zmienił, ale zaczęłoby się knucie intryg tym razem "dla dobra narodu". Już widzę zdumione oblicze Czerepacha.

    08.05.2017 16:23
  • Zawiedziona (gość)

    SZkoda ze serial się kończy bo naprawdę był dobry ale niestety wszystko co dobre zawsze się kończy. Chodź mogliby nagrać jeszcze następny sezon o czasach prezydentury i dalszych losach mieszkańców :)

    21.01.2017 20:31
  • Ewelina (gość)

    Oglądając ostatni odcinek aż lezka mi poleciała super serial szkoda wielka ze więcej nie będzie choć mam malutka nadzieje ze być może będą dalsze odcinki

    17.01.2017 12:21
  • RanczersiTarnow (gość)

    Dziekujemy za Wasz super serial, gdzie poruszacie wiele ważnych tematów w sposób humorystyczny, pokazujecie Samo Zycie. Byliśmy w Jeruzalu na Spotkaniu 'Ranczersow' Spotykamy się w naszej okolicy na roznych spotkaniach z aktorami serialu Ranczo w kabaretowych programach. NIE wyobrazamy sobie zakończenia serialu.. Czekamy na dalsze odcinki!!!

    01.01.2017 20:06
  • RanczersiTarnow (gość)

    Dziekujemy za Wasz super serial, gdzie poruszacie wiele ważnych tematów w sposób humorystyczny, pokazujecie Samo Zycie. Byliśmy w Jeruzalu na Spotkaniu 'Ranczersow' Spotykamy się w naszej okolicy na roznych spotkaniach z aktorami serialu Ranczo w kabaretowych programach. NIE wyobrazamy sobie zakończenia serialu.. Czekamy na dalsze odcinki!!!

    01.01.2017 19:53
  • Jacek (gość)

    Na samą myśl, że w nowym roku nie będzie juz nowych odc. Rancza łza w oku się kręci. Odkąd pamiętam, od kilki lat każdy wieczór Ogladalismy na tvp. seriale Powtorki. I Oglądać dalej bedziemy. Nie ma nic lepszego jak usiąść na Kanpie z rodzinką i ogladajac ulubiony serial. Tym bardziej ze przejazdem bylysmy kilka dni w serialowych Wilkowyjach i zobaczylismy wszystko na Żywo. Mam nadzieję że za jakiś czas powstanie film z dalszymi losami bohaterow Z Wilkowyj!

    30.12.2016 12:13
  • Sama prawda (gość)

    Najlepszy polski serial od czasów filmów Stanisława Barei, Ranczo ma świetny scenariusz, doskonałą obsadę i genialnego scenarzystę. Panie Brutter chylimy czoła, mój mąż jest obcokrajowcem i również uwielbia Ranczo, można je oglądać bez końca. W telewizji włodarzami musieliby być naprawdę skończeni idioci, gdyby ktoś zdecydował się zakończyć tak genialny i uwielbiany przez Polaków z kraju i zagranicy serial !!!

    25.12.2016 23:26
  • zz zusa (gość)

    serial oglodalem wusa mam 70 lat i to byl najlebszy robicie wielko szkode dla wszystkich fanuw zz

    16.12.2016 14:29
  • Alaa240370 (gość)

    Na myśl ze nie będzie tego serialu az się poplakalam. SERIAL od tylu lat zostanie nagle wycofany bardzo smutno.. Jeszcze mam gram nadzieji ze będzie ciąg dalszy :)

    13.12.2016 00:34
  • Yanq33 (gość)

    Powtórki zapewnione przez co najmniej 50lat...

    30.11.2016 21:57
  • Morek (gość)

    Wielka szkoda serial był wspaniały,prosimy dalsze odcinki

    30.11.2016 16:03
  • Kuba (gość)

    Ten serial jest super

    26.11.2016 17:57
  • Foooooo (gość)

    U, szokda ze to bedzie ostatni. Przyznam szczerze ze nie ogladalem zadnego odcinka choc czesto lecial u mnie w domu ale jakos nigdy nie usiadlem by obejrzec...ten ostatni napewno chce zobaczyc

    24.11.2016 16:58
  • aaa (gość)

    niech kozioł staruje do europarlamentu albo cokolwiek ale niech jeszcze będzie......

    24.11.2016 12:29
  • Daro (gość)

    Zróbcie coś , bo zacznę sam kręcić u mnie na wsi

    24.11.2016 07:35
  • ezyjadz (gość)

    7uuu

    23.11.2016 15:07
  • Rejtan (gość)

    Super serial na niedzielne wieczory przed programowaniem !!! Pozdro dla kumatych programistów !!! Najlepszy serial!!! Pozdro dla WSZYSTKICH widzów !!!

    23.11.2016 15:02
  • rancz02 (gość)

    został prezydentem :D kpina

    23.11.2016 02:41
  • shring (gość)

    Serial wspaniały. Pokazuje prawdę o Polakach - i tych w rządzie i tych pod budką (przepraszam - sklepem) z piwem. Piękne są kulisy polityki i plebanii. A śmiech nigdy nie był pustym rechotem. Żal, że już koniec, choć z drugiej strony zdecydowanie lepsze były pierwsze serie. Ostatnio jest coraz więcej powtórzeń - zaczyna brakować pomysłów. A wątek Lucy, która rzuca wszystko i wszystkich i wyjeżdża za kasą - po prostu absurdalny. Więc w sumie dobrze, że koniec - choć smutno.

    22.11.2016 22:07
  • miki (gość)

    Wspaniały serial najlepszy,takiego już długo nie będzie,wielka szkoda.

    22.11.2016 21:54
NowszeStarsze