"Ranczo". Prace nad filmem "Ranczo. Zemsta wiedźm" ruszą dopiero w 2020 roku? Będzie również kontynuacja serialu?

Fani serialu "Ranczo" muszą uzbroić się w cierpliwość. Wszystko wskazuje na to, że prace nad filmową kontynuacją serialu pt. "Ranczo. Zemsta wiedźm" po raz kolejny przesunęły się w czasie! Co się stało?

Multimedia

"RANCZO" - BĘDZIE KONTYNUACJA?

Kontynuacja "Rancza" nie ma łatwego losu. Gdy wydawało się, że serial w reżyserii Wojciecha Adamczyka zamknie się w 10. sezonach, to dla fanów produkcji nagle pojawił się promyk nadziei, pod postacią ostatniego scenariusza autorstwa Roberta Bruttera, który przed śmiercią napisał filmową kontynuację kultowego serialu.

Projekt zatytułowano "Ranczo. Zemsta wiedźm" i twórcy od razu zaczęli starać się o jego dofinansowanie, ale niestety bez większych skutków. Niedawno Polski Instytut Sztuki Filmowej odrzucił wniosek producentów o dofinansowanie filmu. Niewątpliwie skomplikowało to sytuację, gdyż zdjęcia do filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm" ruszył miały we wrześniu tego roku, jednak Wojciech Adamczyk niedawno poinformował:

„Ranczo. Zemsta wiedźm” przesunięte na rok 2020.

Wkrótce start zdjęć do filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm"! Kiedy premiera?Zobacz więcej

To oczywiście jeszcze nie oznacza, że w ogóle ruszą zdjęcia do "Ranczo. Zemsta wiedźm". Póki producenci nie znajdą pieniędzy na realizację, to filmu nie będzie. Dla fanów "Rancza" byłaby to olbrzymia strata, ponieważ film to jedyna forma kontynuacji na jaką mogą liczyć, bowiem nie ma żadnych planów realizacji 11. sezonu "Rancza".

Czekacie na film "Ranczo. Zemsta wiedźm"? Spodziewacie się, co mogłoby się w nim wydarzyć?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Bożena (gość)

  Czekam niecierpliwie na dalszą kontynuację BARDZO lubię ten serial świetny opis ludzkiej natury i polskiej mentalnosci Świetnie dobrana obsada aktorska niektóre postaci to perełki świetna Solejukowa, Ławeczka ,Jola Pietrek trudno wszystkich wymienić bo troszkę tych aktorów w serialu występuje ale doprawdy każda postać zagrana świetnie i realistycznie Mało jest tak świetnie napisanych scenariuszy Myślę że wszystkie następne dalsze realizację będą cieszyć się duża oglądalnością bo ludzie lubią to co dobre

  04.09.2019 12:51
 • Aniela (gość)

  Kogo konkretnie mają na myśli w tytule Zemsta wiedźm? Które to wiedźmy?

  02.09.2019 17:05
 • Ascon (gość)

  Niech dają kasę bo się doczekać nie Mogę. Dopoki nie dadzą kasy na Ranczo nie płacę abonamentu.

  01.09.2019 15:38
 • Rafalest (gość)

  A tam 2020r to za wczas niech zaczną kręcić w 2220r i będzie git

  31.08.2019 00:01
 • Marek (gość)

  ten moment kiedy piszesz newsa o niczym, a jedyne co to przedrukowujesz info, które u Reżysera pojawiło się kilka tygodni temu... prawda jest taka, że nie macie żadnych nowych info, to co opublikowaliście każdy sobie już dawno wyszukał u Pana Wojciecha na profilu.

  30.08.2019 18:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×