"Ranczo". Stanisław Pąk pilnie potrzebuje pomocy! Gwiazdor seriali walczy z ciężką chorobą

Stanisław Pąk choruje na nowotwór prostaty od 2016 roku. Nie może występować na małym ekranie, a przerzuty objęły już układ kostny. Aktor cieszył nas przez 42 lata kariery, pomóżmy w uzbieraniu 8 tysięcy złotych, których jeszcze brakuje.

Multimedia

Pomoc potrzebna od zaraz

Stanisław Pąk ukończył Wydział Aktorski PWST w Warszawie. Przez 12 lat występował w Teatrze Syrena. Zagrał około 99 niewielkich ról, przede wszystkim na małym ekranie. Najdłużej występował w serialu "Klan" jako mieszkaniec wsi Zakąski. Oglądaliśmy go także m.in. w "Na Wspólnej", "M jak miłość", "Ranczo". Zagrał szewca Borowskiego w serialowej adaptacji powieści "Król" Szczepana Twardocha.

"Król". Witamy w przedwojennej Warszawie, gdzie za ideologię przelewano krew na ulicach, a w burdelach pracowały 12-letnie prostytutkiZobacz więcej

Po przerwaniu radioterapii aktor może ją wznowić, co jest kosztowne. Jak wiemy, ta profesja często oznacza umowy cywilno-prawne i brak ubezpieczenia. Niewielkie role nie przynoszą kokosów. Żona, Danuta Żurawska-Pąk, prosi o pomoc na portalu Zrzutka.pl. Z 25 tysięcy złotych udało się już zebrać ponad 17 tysięcy. Jeszcze 8 tysięcy i aktor dostanie szansę na dalsze życie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×