"Ranczo". Sylwester Maciejewski zyskał popularność dzięki roli Macieja Solejuka. Ogromne długi i choroba żony wpędziły go w kryzys - rola w hicie TVP okazała się zbawienna!

Sylwester Maciejewski to postać, której fanom serialu "Ranczo" przedstawiać nie trzeba. Wykreowany przez niego Maciej Solejuk to prawdziwa ikona serialu i dzisiaj już chyba nikt sobie nie wyobraża, że w tego bohatera mógłby się wcielić ktoś inny. Dla Sylwestra Maciejewskiego to bardzo ważna rola, bowiem dzięki niej zmieniło się jego życie! A przeszedł wiele - ogromne długi i choroba żony wpędziły go w kryzys.

Multimedia

Sylwester Maciejewski miał ogromne długi i ciężko chorą żonę. Serialowy Maciej Solejuk stanął na nogi dzięki kultowemu serialowi TVP!

"Ranczo" to kultowy serial, który fani błyskawicznie pokochali. Świetny scenariusz oraz doskonale napisani i przede wszystkim zagrani bohaterowie sprawili, że widzowie do dzisiaj namiętnie oglądają serial. Co jakiś czas pojawiają się doniesienia o reaktywacji "Rancza", ale prawdziwi fani produkcji mają obawy, że będzie to już wyłącznie odcinanie kuponów od naprawdę udanej produkcji.

Jedną z gwiazd "Rancza" jest Sylwester Maciejewski, który na ekranie wcielił się w Macieja Solejuka, stałego bywalca Ławeczki, który z całego składu był zdecydowanie najbardziej zadziorny. Na przestrzeni kolejnych sezonów ta postać mocno ewoluowała, ale przez cały serial była też źródłem komizmu. Nic dziwnego, ze widzowie polubili tego bohatera.

Katarzyna Żak wspomina ślub z Cezarym Żakiem. "Nie obyło się bez przygód"Zobacz więcej

Dla Sylwestra Maciejewskiego rola w "Ranczu" okazała się zbawienna. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów:

Od tego momentu moja kariera ruszyła z kopyta. Mam coraz więcej ciekawych propozycji pracy i coraz bardziej mnie ta praca bawi

Chociaż aktorskie CV Sylwestra Maciejewskiego jest bardzo bogate, bo jednak jest zdominowane przez małe, drugoplanowe role. Do tego aktor grał w teatrze, gdzie miał stałe źródło finansowania, ale nie były to wysokie zarobki. Wszystko doprowadziło to do tego, że w 2001 roku aktor był w naprawdę mocnym kryzysie. Wtedy dowiedział się o chorobie nowotworowej swojej żony Barbary, rosły jego długi, aż doszło do sytuacji, że musiał pożyczać pieniądze na opłacenie czynszu! Był tak zdesperowany, że próbował swoich sił poza aktorstwem, jednak nie sprawdził się jako akwizytor zabawek, wina i odkurzaczy.

Grała Kingę, wychowankę Lucy i Kusego. Później zniknęła z mediów! Co robi dziś?Zobacz więcej

Na szczęście nastał rok 2006. W międzyczasie żona Barbara wygrała z chorobą, a Sylwester Maciejewski otrzymał rolę w "Ranczu", która zupełnie nieoczekiwanie zmieniła jego życie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Papuga (gość)

  Gdzie tam Solejuk do zabawek! Najlepiej do pierogów do Solejukowej albo jak Boguś na ten skup by się nadawał.

  26.07.2021 03:03
 • M JAK MILOSC (gość)

  PIEWRSZA MILOSC

  11.07.2021 21:33
 • BAWRY SZCZESCIA (gość)

  ZACHOANI PO USZY

  11.07.2021 21:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×