"Ranczo". Szykuje się powrót wójta i plebana. Czy bez Kusego, Joli i Michałowej to się uda?

Mimo, że ostatnie odcinki "Rancza" wyemitowano w 2016 roku, nadal nie milkną prośby fanów o reaktywację ukochanego serialu. Czy tym razem doczekają się powrotu swoich ulubionych bohaterów?

Multimedia

Powrót "Rancza" bez grona aktorów. Czy to będzie nadal to samo?

Ranczo powraca, lecz nie w takim formacie o jakim myśleli fani. Producent Maciej Strzembosz ujawnił, że rozpoczyna pracę nad filmem "Ranczo. Zemsta wiedźm". Uważa ten film za hołd oddany Kusemu (Paweł Królikowski), który odszedł w 2020 roku.

Paweł był wielkim orędownikiem kontynuacji „Rancza”... Uważamy, że powinniśmy, w hołdzie dla tych, którzy tworzyli „Ranczo”, a nie ma już ich z nami, zrobić ten film - wyjawił producent w rozmowie z "Super Expressem"

Wielu aktorów jednak zrezygnowało z dalszego występowania w "Ranczu". Michałowa (Marta Lipińska) i Jolka (Elżbieta Romanowska) wyznały, że ten etap mają już za sobą i nie planują powrotu.

Nie ma mowy o powrocie! Nikt nie mógłby napisać tak dobrego scenariusza jak Andrzej Grembowicz znany pod pseudonimem Robert Brutter. A my nigdy byśmy się nie zgodzili, żeby grać w czymś napisanym przez kogoś innego. Nie mówiąc o tym, że nie żyje serialowy Kusy, czyli Paweł Królikowski. A i mnie już latka lecą... - tak opowiadała Marta Lipińska w rozmowie z "Super Expressem"

Zobacz galerię

Powrócić nie zamierzają również inni aktorzy. Marta Chodorowska, Jacek Kawalec, Bogdan Kalus, Grzegorz Wons, Dorota Chotecka i Beata Olga Kowalska. Czy to nadal będzie "Ranczo" bez tylu wspaniałych bohaterów?

Komentarze

Skomentuj
 • fanka serialu (gość)

  Gdy wójt Kozioł pisał na maszynie donos na Amerykankę, to wójtowa zapytała go ,,A coś ty tu nabzdecił?". To samo pytanie chciałoby się zadać autorowi tego, pożal się Boże, ,,artykułu".

  14.07.2022 15:20
 • UŻYTKOWNIK TELEMAGAZYNU (gość)

  To nie wypali. Bez Michałowej, Kusego i Joli to już nie będzie prawdziwe Ranczo, jakie było 6, 7 lat temu

  14.07.2022 13:57
 • Ranczers M. (gość)

  Powielacie plotke ktore wypuscil super express. Zenada. Ranczersi doskonale wiedza ze nic nie powstanie, info od rezysera pozdro dla zenujacrgo autora tego 'artykulu'

  13.07.2022 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×