"Ranczo" TVP1 3.03.2013. Siódmy sezon serialu już w marcu! Co się wydarzy w nowej serii?

Już 3 marca zostanie wyemitowany 1. odcinek 7. sezonu serialu "Ranczo".

Multimedia

W 79. odcinku serialu w dworku Lucy (Ilona Ostrowska) pojawi się piękna i młoda agentka sztuki - Monika (Emilia Komarnicka), która wykaże duże zainteresowanie sztuką Kusego (Paweł Królikowski). Zaproponuje mu przeprowadzkę do Warszawy, co będzie mogło stać się początkiem wielkiej kariery. Cała sytuacja okaże się bardzo stresująca dla Lucy, ponieważ Kusy oznajmi jej, że Monika zatrzyma się u nich przez pewien czas. Małżeństwo stanie w obliczu kryzysu, który pogłębi się, gdy agentka zacznie uwodzić artystę. Wiadomo jednak, że między tą dwójką nie wywiąże się romans, ponieważ Monika będzie zainteresowana Kusym-artystą jedynie ze względu na jego talent.

CZYTAJ TAKŻE: WIOSENNE ATRAKCJE W TVP ROZPOCZNĄ SIĘ JUŻ W LUTYM POWSTAJE NOWY CYKL "RANCZA"

Obok Moniki, nową postacią w serialu będzie reżyser Łukasz (Bartłomiej Magdziarz) - nowa miłość Klaudii (Marta Chodorowska), która dla niego porzuci Fabiana Dudę (Piort Ligienza). Wybranek córki nie zyska akceptacji senatora Kozioła (Cezary Żak), któremu będzie działał na nerwy.

Ponadto, w nowym sezonie pojawi się wątek polityczny. Czerepach (Artur Barciś) i Wójt (Cezary Żak) będą starali się wylansować Polską Partię Uczciwości, którą założyli. Można być pewnym, że Czerepach wykaże się wielką pomysłowością. Z kolei Michałowa (Marta Lipińska) postara się zmobilizować proboszcza (Cezary Żak) do sięgnięcia po wyższe godności, co wywoła u niego kłopoty zdrowotne.

Ciekawie zapowiada się również wątek małżeństwa Solejuków. Kobieta (Katarzyna Żak) będzie nadal studiować filozofię i prowadzić biznes. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie Solejuk, który blokuje żony ambicje i plany. Jednak zaradna kobieta i jemu znajdzie zajęcie...

CZYTAJ TAKŻE: "RANCZO" I "KOMISARZ ALEX" NAJPOPULARNIEJSZYMI SERIALAMI TVP BĘDZIE "RANCZO" PO ROSYJSKU

Komentarze

Skomentuj
  • mimi (gość)

    bardzo lubie ten serial i juz sie nie moge doczekac

    22.02.2013 03:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×