"Ranczo". Wielki powrót Kusego, Kozioła i reszty? [ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że "Ranczo" w reżyserii Wojciecha Adamczyka to projekt, który wciąż jest żywy. Chociaż fani serialu domagają się 11. sezonu, to producent ma inne plany...

Multimedia

Maciej Strzembosz, producent "Rancza", w rozmowie z portalem Press poinformował, że nie ma planów realizacji 11. sezonu serialu, ale zamiast tego trwają prace nad nowym filmem fabularnym rozgrywającym się w Wilkowyjach!

Hit z Kożuchowską doczeka się 5. sezonu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Byłby to drugi film oparty na serialu "Ranczo". Przypomnijmy, że w 2007 roku do kin trafił obraz "Ranczo Wilkowyje", skupiający się na relacji Lucy z jej byłym mężem, który chciał odzyskać kobietę.

O czym będzie opowiadać nowy film i kiedy trafi do kin? Tego jeszcze nie wiemy, podobnie jak nie wiemy, ile osób z oryginalnej obsady zechce powrócić na plan. Przypomnijmy, że Cezary Żak w niedawnych wywiadach dość sceptycznie wypowiadał się na temat potencjalnej kontynuacji "Rancza".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • petrus (gość)

    ja też czekam aż powróci ranczo bo lubię tą komedie

    02.12.2018 13:43
  • ,ja (gość)

    ranczo wroc !!! czekamy, serial REWELACJA !! WSPANIALI AKTORZY

    09.11.2018 23:23
  • Marik (gość)

    Więcej Rancza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    27.09.2018 10:09
  • Krzysiek (gość)

    Genialny serial. Ponadczasowy . za 50 Lat ludzie będą oglądać ten serial i płakać będą że nie powstało więcej serii. Najlepsi aktorzy na świecie grali w tym serialu i chwała im za to . 1000 odcinków to minimum jakie powinno powstać .

    16.08.2018 23:42
  • eee (gość)

    oczywiście też nie możnaby popaść w nijakość,tasiemcowość,dopychanie odcinków na siłę;myślę,że akurat ci twórcy,za co im brawo i dzięki za to,co zrobili,potrafiliby to zrobić,choć zaszli wg.mnie za daleko w 10 s.no ale jeśli inaczej,to lepiej nowe seriale,choć wiem,siła nawyku,zresztą już czytam tam i ówdzie,że niektórzy,zaznaczam niektórzy,bo inni nie,albo przeciwnie,chcieliby zobaczyć twórców rancza na wojnie z rządem obecnym.A nawet z kosciołem.Ja obejrzałbym drugi dobrze zrobiony sezon Siły wyższej,drugi dobrze starannie zrobiony sezon Doręczyciela,czy Wiedźm i kilku seriali,których nie kontynuowano,może i dobrze,ale szkoda,no ale po latach...a inne mogłyby zlecieć z anten,ale chjyba to nierealne,i tak trwale stało się to co stało,ktoś powie,że jak zwykle,dobre pada,złe trwa,ale nie chcę upraszczać i w ten stereotyp iść.NIe jesteem na nie,jeśli idzie o 11s.czy kolejne powieści na podstawie serialu,oby nie przeinaczone;ale drugiej częsci Kariery Nikodema Dyzmy teżnie stworzono,bo jednak..tyle,że tam nei wiemy,czy Dyzma by przyjął,tu wiemy,że wygrał.Prędzej czy później marzą nam się wyższe zrealizowane aspiracje,niespodziewane sukcesy zwykłych bohaterów,niezależnie czy serial do tego zmierza,czy nie,od strzechy,obory,po salony,władzę,ale czy zawsze..no i trza wiedzieć,kiedy skończyć,albo zawiesić;ale Ranczo maiłoby branie dalej,pytanie,czy twórcy się nie przeciągnęli,oczywiście kwestia kasy,plany aktorów,koncepcja,może częśc władz nie chce,czy ono chcą?czas pokaże.

    18.07.2018 08:14
  • eeeeee (gość)

    życiowe...tak mówi się o wielu nieżyciowych serialach;zgoda,że takie było Ranczo,że idealny serial,ale kręcenie serii typu 9 10 nie ma żadnego sensu.Gdyby było więcej dzieci,gdyby pokazaać życie prezydenta Kozioła,nawet w uproszczeniu,ekonomicznie i skupiając się na wsi,dworku,domach,gdyby pokazać kurię,księży przedstawionych Biskupowi,gdyby utrzymać to w tym tonieco pierwsze serie,nie reobić tego tylko dla kasy,skandalu,gdyby było tam tyle aktorstwa,jakości,humoru,pogody,życiowości,zadumy,co było...jestem za i za wielką kasą zyskiem,jeśli inaczej,nie ma sensu.

    18.07.2018 08:05
  • marek 77 (gość)

    najlepszy serial ostatnich czasów

    05.04.2018 21:12
  • Fani rancza (gość)

    Musi powstać bo to jest bardzo śmieszny super film

    27.03.2018 18:19
  • Fani rancza (gość)

    ma powstać bo to jest super

    27.03.2018 18:16
  • ramzes (gość)

    jak ja rancza codziennie nie oglondne to dzień stracony

    23.03.2018 22:03
  • Dawid (gość)

    Ja nie chce Ranczo

    23.03.2018 16:22
  • Mariola (gość)

    Ranczo ogladam kazdego wieczoru...zeby sie posmiac, wzruszyc, zadumac...jedyny serial, ktory ma wszystkie walory idealnego serialu...chece wiecej!!!

    23.03.2018 13:54
  • WIOLA Z ŁODZI (gość)

    USILNIE PROSZĘ O DALSZE ODCINKI RANCZA,MIMO WIELOKROTNYCH POWTÓREK NIGDY NIE MAM DOSYĆ,FAJNIE BY BYŁO GDYBY VIOLETKA I POLICJANT MIELI DZIECI,ABY HADZIUKOWIE ADOPTOWALI 2 NP CHORYCH DZIECI ABY IM POMÓC,CO Z KINGĄ? CO Z INNYMI

    23.03.2018 13:46
  • Pauliś (gość)

    Jak najbardziej powinni nagrać kolejny sezon,serial był rewelacyjny,ja wciaż oglądam powtórki i nadal nie mam dość choć oglądam poraz któryś... 😊

    20.03.2018 11:19
  • Adam (gość)

    chcemy 11 sezonu Rancza

    18.03.2018 20:38
  • Marcin Matusik. fan rancza (gość)

    Nie wiadomo czy będzie 11 sezon Rancza ja bardzo uwielbiam ranczo ale nie sądze żeby wróciło po 2 latach.

    06.03.2018 19:53
  • Dawid (gość)

    Ranczo jest ZAJEBISTE xDDDDDDDDDDDD

    10.01.2018 02:09
  • Felicja (gość)

    Ranczo najlepszy serial

    02.01.2018 20:17
  • gość (gość)

    Fani czekają na Ranczo 11 . To najlepszy serial