"Ranczo". Wojciech Adamczyk gotowy do realizacji filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm"! Kiedy ruszą zdjęcia?

Mamy doskonałą wiadomość dla fanów serialu "Ranczo"! Wojciech Adamczyk, czyli twórca serialu, poinformował, że jest gotowy do realizacji filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm", który będzie przedstawiał dalsze losy bohaterów z Wilkowyj! Kiedy ruszą zdjęcia do filmu?

Multimedia

Filmowa kontynuacja "Rancza" będzie zatytułowana "Ranczo. Zemsta wiedźm", aczkolwiek fabuła dzieła jeszcze jest trzymana w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że autorem scenariusza jest Robert Brutter, który skrypt napisał jeszcze przed swoją śmiercią.

Za reżyserię filmu oczywiście będzie odpowiadał Wojciech Adamczyk, który ostatnio w mediach społecznościowych napisał:

Wszystkich zainteresowanych informuję, że jesteśmy gotowi do realizacji filmu fabularnego RANCZO. ZEMSTA WIEDŹM. Jeżeli producent uzyska dofinansowanie, możemy zacząć we wrześniu zdjęcia.

Gwiazda "Zakochanych po uszy" ukończyła studia aktorskie! Kim jest Zuzanna Lit?Zobacz więcej

Wszystko wskazuje na to, że filmowcy już wkrótce wejdą na plan kontynuacji "Rancza"! Niestety na tym etapie jeszcze nie wiemy, kto z oryginalnej obsady powróci w produkcji. Pracą nad tytułem wciąż zainteresowany jest Cezary Żak, który w lutym tego roku w swoich mediach społecznościowych mocno studził apetyty dotyczące kontynuacji "Rancza":

Po ostatnich medialnych doniesieniach w sprawie kontynuacji „Rancza”chciałbym ostudzić Państwa apetyty. Otóż wiem od Producenta,że został złożony wniosek do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w sprawie dofinansowania filmu kinowego,do którego scenariusz napisał Andrzej Grembowicz dwa lata temu.Jeśli odpowiedź będzie pozytywna to latem zrobimy ten film.Jeśli nie,film na pewno nie powstanie. Jeśli chodzi o serial TV nie prowadzi się obecnie żadnych prac z nim związanych. Proszę też nie dawać wiary tabloidom w sprawie obsady bo to tylko spekulacje.

Czy w przypadku braku otrzymania dofinansowania od PISF rzeczywiście prace nad produkcją nie ruszą? "Ranczo" ma ogromną rzeszę fanów, którzy już teraz deklarują, iż są gotowi dołożyć, dzięki crowdfundingowi, własne pieniądze do produkcji. Data premiery filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm" jeszcze nie jest znana. Będzie to drugi fabularny film oparty na tym serialu; pierwszy pt. "Ranczo Wilkowyje" swoją premierę miał w 2007 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anna Dubiel (gość)

  Oby się udało bo to genialny serial

  23.06.2019 16:45
 • Maciej (gość)

  Z tym Ranczem i dofinansowaniem to jest w ogóle jakieś poplątane. Bo jeśli ktoś się zainteresował dotacjami od PISF-u (ja tak, bo sam składałem wniosek na film animowany) to wiadome jest, że Ranczo wystartowało w pierwszej sesji, której rozstrzygnięcie było w maju. I próżno na liście dofinansowanych filmów nowej wersji Rancza szukać (lista jest ogólnie dostępna na stronie, każdy może sprawdzić). Zatem pytanie, czy post Pana Adamczyka nie mówi o innym dofinansowaniu niż to z PISF-u. Ja mam mieszane odczucia co do filmu. Boje się, że natrzaskają tyle polityki, że cały wyjątkowo pozytywny obraz Rancza nam po tym filmie runie. Wcześniej wspominano jeszcze o 6 odc, mini sezonie, zdaje się, że ten pomysł padł i całe szczęście, bo 130 odcinków w zupełności wyczerpało tę historię i zakończyło się o dziwo bardzo, bardzo dobrze (mimo irracjonalnego w pewnym momencie wątku politycznego).

  21.06.2019 14:38
 • Fan rancza (gość)

  Hura hura mój ulubiony serial/film. Jak się cieszę.

  21.06.2019 13:06
 • Krzysztof Połaski

  Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi na błąd, posypuję głowę popiołem. To nie powinno mieć miejsca, ze swojej strony przepraszam!

  20.06.2019 23:42
 • Ranczers (gość)

  No i można doczytać? Brawo za edycję teksu.

  20.06.2019 23:15
 • Ranczers (gość)

  Gratulacje dla ignoranta który wysmarował ten artykuł. Skoro pofatygował się i wszedł na fb Pana Adamczyka to może warto również zerknąc na fp Pana Żaka, który zdementował plotki o swoim odejściu z Rancza. Po co siać plotki jak i tak o tej kontynuacji powstają one jak grzyby po deszczu?

  20.06.2019 22:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×