"Ranczo" wraca na wiosnę!

Jednak problemy mieszkańców Wilkowyj zagoszczą na ekranie!

Multimedia

Pisaliśmy, że pojawiły się problemy z produkcją kolejnej serii "Rancza" i tej wiosny serial mógł nie pojawić się na naszych ekranach. Problemy jednak pokonano, i - jak informuje "Fakt" - obejrzymy kolejne 13 odcinków serialu.

"Już 4 marca TVP 1 pokaże premierowy odcinek kolejnego, szóstego sezonu najchętniej oglądanego przez widzów serialu "Ranczo" w reżyserii Wojciecha Adamczyka. Tradycyjnie widzowie będą mogli obejrzeć nowe perypetie mieszkańców wsi Wilkowyje, w każdą niedzielę, o godz. 20.20 - poinformowała TVP.

CZYTAJ TAKŻE: BĘDZIE "RANCZO" PO ROSYJSKU WIOSNA BEZ "RANCZA"

Jak informuje "Fakt", "Ranczo" przyniesie sporo niespodzianek.

  • U mojej postaci szykują się rewolucyjne zmiany, bo po okresie zauroczenia i euforii w moim małżeństwie pojawi się poważny kryzys. W grę będą wchodzić osoby trzecie i muszę przyznać, że duża będzie w tym wina mojego bohatera. Pietrek trochę pobłądzi - powiedział gazecie Piotr Pręgowski. - *Pietrek przejdzie kolejną metamorfozę. Nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem tylko, że będzie nie do poznania* - zapewnił aktor.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • xxx (gość)

    Pani Ilona jest boska! :))) Przez nią obejrzałem wszystkie filmy z jej udziałem, tylko po to, żeby na nią sobie popatrzeć, oczywiście Ranczo już parę razy oglądałem wszystkie odcinki. W każdej roli Ilona Ostrowska jest mistrzynią i w każdej pokazuje, że jest wręcz ideałem kobiecości.

    27.08.2012 17:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×