"Ranczo. Zemsta wiedźm". Już wkrótce ruszą zdjęcia do kontynuacji "Rancza"? Paweł Królikowski zostanie zastąpiony innym aktorem?

Wszystko wskazuje na to, że kultowe "Ranczo" powróci w nowej formie! Jak donosi "Super Express", już wkrótce ruszyć mają zdjęcia do filmowej kontynuacji serialu, która będzie zatytułowana "Ranczo. Zemsta wiedź". Co z Kusym, w którego wcielał się Paweł Królikowski? Zostanie zastąpiony innym aktorem?

Multimedia

Kultowe "Ranczo" powraca! Po kilku latach od zakończenia emisji serialu, wszystko wskazuje na to, że w końcu ruszą zdjęcia do od dawna zapowiadanego filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm".

Te doniesienia w rozmowie z "Super Expressem" potwierdził producent "Rancza", Maciej Strzembosz, który powiedział, że aktorzy są już gotowi i w zasadzie wszyscy czekają tylko na zielone światło od TVP. Na czym skupi się akcja filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm"? Cytując "Super Express":

Mogę zdradzić, że akcja dzieje się po zwycięstwie Kozioła, który startował na urząd prezydenta. Kozioł i jego żona to teraz najważniejsza pierwsza para w kraju. Jest też i nieodłączny towarzysz Kozioła, Czerepach. Widzowie w ostatnim odcinku mogli usłyszeć, jak Kozioł ogłasza z ambony, że jako nowy prezydent będzie patrzył wszystkim na ręce – tym z lewej strony i tym z prawej strony, i tym, co na środku też. I właśnie w kinowej wersji "Rancza 2" postanawia ten plan zrealizować. Ale jest pewien szkopuł – według Czerepacha to jest niedorzeczne i może narobić więcej szkód niż pożytku.

Jak wygląda dorosły Maciej Cempura, czyli Szymek Solejuk z "Rancza"?Zobacz więcej

W sieci pojawia się także coraz więcej plotek, jakoby zmarły Paweł Królikowski miał zostać zastąpiony innym aktorem. Mówiło się, że w rolę Kusego wcieli się Robert Gonera. Do tych rewelacji również odniósł się Maciej Strzembosz, który zaprzeczył plotkom i wyznał "Super Expressowi":

Ja mam inny plan, ale na razie nie mogę zdradzić jaki. Paweł był wielkim orędownikiem kontynuacji "Rancza" i jako jeden z pierwszych, jeszcze w 2017 roku, dostał scenariusz "Zemsty wiedźm". Dzwonił do mnie często i pytał, kiedy wchodzimy na plan. Był wtedy jeszcze zdrowy i pełny sił. Niestety, rozmowy o kontynuacji tak długo się przeciągały, że Paweł odszedł... Tym bardziej uważamy, że powinniśmy, w hołdzie dla tych, którzy tworzyli Ranczo, a nie ich już z nami, zrobić ten film.

"Ranczo. Zemsta Wiedźm" będzie kontynuacją serialu "Ranczo" oraz drugim filmem kinowym o mieszkańcach Wilkowyj. Pierwszy film pt. "Ranczo Wilkowyje" powstał w 2007 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • luki (gość)

    do wszystkich którzy nie chcą kontynuacji Rancza. Nie chce to nie oglądajcie ZEMSTY WIEDZMIN. Założe się jednak, że tka psioczycie a będziecie w kinie w pierwszym rzędzie.

    04.05.2021 13:25
  • Magda (gość)

    Moim zdaniem Kusy powinien ,,odejść,,tak jak się stało w życiu prywatnym!!!Mógłby np.zginąć w katastrofie udając się z nową wystawą do Stanów!!!wtedy Lusi jako wdowa mogłaby zacząć nowy rozdział życia bez Kusego.Kusy już nie powróci więc po co zastępować????zazwyczaj takie zastępstwa to niewypał!!!ale to tylko moje zdanie!!!

    13.04.2021 16:59
  • PIOTR ADAMCZYK (gość)

    JAN WIECZORKOWSKI

    10.04.2021 21:08
  • krys (gość)

    jakim cześkiem trzeba byc żeby nie widzieć roznicy pomiędzy Ranczem a innymi serialami które można ciagnąć w nieskonczoność... aż dziwne ze jest tu tyle ludzi tak myslach

    10.04.2021 16:12
  • Giga (gość)

    Paweł Królikowski miał jeszcze brata aktora. Jest trochę młodszy i szczuplejszy, może wykorzystac duże podobieństwo?

    10.04.2021 15:08
  • Andzia (gość)

    Syn powinien zastąpić ojca tez jest dobrym aktorem! :-) cos jednak po nim by zostało;-)

    10.04.2021 09:11
  • Joanna (gość)

    Do Michała. I ty jesteś taki zakochany w Kusym? Masakra. On za to też kasę brał jak każdy

    10.04.2021 08:45
  • Andrzej1225 (gość)

    Ale ludzie to jest kinowa wersja filmu a nie kontynuacja serialu czytajcie ze zrozumieniem

    10.04.2021 08:00
  • Ranczers (gość)

    A tak się Reżyser zarzekał w wywiadach po śmierci Królikowskiego, że bez niego nie ma Rancza... i co? Już przeszło? Kurtuazja i lecimy z zaplanowanym filmem? Ogromny zawód, bo bez Ostrowskiej w duecie z Krolikowskim nie nagracie Rancza, które podbiło serca. I nie wierzę, że oni tego nie czują.

    10.04.2021 00:22
  • Cezary (gość)

    do Michał - "nie ma ludzi niezastąpionych" to jak ty to Ranczo oglądałeś skoro Grembowicz właśnie tłukł do łbów widzom, ze to nieprawda i że są ludzie niezastąpieni....? Nic nie rozumieć z takiej produkcji to wstyd. A kontynuacja jest strzałem w kolano, szkoda.

    10.04.2021 00:18
  • Ewa Andrzejak (gość)

    wmawiają że ten film to hołd a tak naprawdę tą decyzją pokazują, że jest im bez różnicy czy jest Królikowski czy go nie ma, bo twierdzą że bez Jego roli produkcja nie wiele straci. Bo przecież gdyby straciła to nikt by jej nie robił nie? Tak słaba decyzja ze az dziwne ze podejmują ją Twórcy serialu wszech czasów.Ale publiczność zweryfikuje, zapowiedzi jak widać zbudziło głównie odruch, ze nie powinni się do tego dotykać.

    10.04.2021 00:14
  • Milka (gość)

    zakończyli na 130 odcinku i nie powinni się dotykać do tej opowieści, oby TVP chociaż raz coś dobrego zrobiło i zablokowało ten film, bo żadne to hołd a odcinanie kuponów od popularności, tyle że o 3 lata za późno

    10.04.2021 00:11
  • Mateusz (gość)

    do Joanna: - skoro jesteś zdania że kazdy może Kusego zastąpić widac jak nic nie zrozumiałaś z tego serialu. Otóż nie można go zastąpić, tak jak żadnej inne postaci w tym serialu. Ale żeby to zrozumieć trzeba ciut więcej widzieć niż tylko "zabawny serial o jakiejś wsi i dajcie do wiecej".

    10.04.2021 00:09
  • marta (gość)

    i po co ruszac historię ktora pięknie się spuentowała? musza popsuć jak to zwykle u nas?

    10.04.2021 00:08
  • Joanna (gość)

    Ludzie oszaleliście na punkcie Kusego? Każdy go może zastąpić. Nie ma filmu bo nie ma Kusego? Masakra!

    09.04.2021 19:33
  • marta (gość)

    nie ma tej historii bez trójki głownych bohaterów. nie powtorza sukcesu

    09.04.2021 18:07
  • krystian (gość)

    bez glownego watku Amerykanki to sobie mogą... na netflixie pooglądac

    09.04.2021 17:55
  • ja (gość)

    bez Kusego? bez szans

    09.04.2021 16:44
  • Michał (gość)

    Nie ma ludzi niezastąpionych. I co z tego że nie ma królikowskiego. Ludzie to jest film. A wy oszaleliście

    09.04.2021 13:33
  • majkel (gość)

    bez głównej pary? chyba jakiś żart z tym filmem

    08.04.2021 23:11
NowszeStarsze