"Ranczo. Zemsta wiedźm". Kontynuacja "Rancza" powstanie bez Pawła Królikowskiego? Twórca kultowego serialu zabrał głos!

"Ranczo. Zemsta wiedźm" to filmowa kontynuacja serialu "Ranczo", na którą fani serii czekają od wielu lat, ale prace nad produkcją wciąż się opóźniały. Niedawno odszedł od nas Paweł Królikowski, więc to zrodziło pytanie, czy realizacja filmu jest jeszcze możliwa? Głos w tej sprawie zabrał sam twórca "Rancza"!

Multimedia

Paweł Królikowski już na zawsze dla wielu widzów pozostanie Kusym z "Rancza". Aktor bez wątpienia był jednym z symboli barwnego serialu rozgrywanego w Wilkowyjach, który w celny sposób punktował rzeczywistość.

Czy realizacja kontynuacji "Rancza" bez Pawła Królikowskiego jest możliwa? Twórca i reżyser serialu, Wojciech Adamczyk, w rozmowie z serwisem Onet nie pozostał żadnych złudzeń:

Śmierć Pawła Królikowskiego sprawiła, że projekt przestał być aktualny. W scenariuszu bardzo wiele scen przeznaczonych było właśnie dla Pawła. Był jednym z motorów fabuły, jego zachowanie miało - zwłaszcza w drugiej części filmu - napędzać akcję. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek mógł zastąpić go w roli Kusego. To jego rola, to on odcisnął na niej swoje piętno.

Zdjęcia do filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm" ruszą w czerwcu! Paweł Królikowski nie pojawi się w obsadzie?Zobacz więcej

Jednocześnie Wojciech Adamczyk dodał:

Nigdy się nie mówi nigdy. Być może kiedyś jeszcze jakiś projekt związany z "Ranczem" się pojawi. Tego nie wiem. Widzowie bardzo na to czekają. My też chcielibyśmy spotkać się w naszej ranczowskiej rodzinie, ale to musi być zupełnie inny projekt, coś nowego. W tej chwili jesteśmy myślami z rodziną Pawła i wspominamy wspaniałe chwile na planie serialu i filmu. Naprawdę nikt z nas -ani producenci, ani ja, ani nikt z ekipy - nie myśli o jakiejś kontynuacji.

Przypomnijmy, że film "Ranczo. Zemsta wiedźm" miał być kontynuacją serialu "Ranczo" i jednocześnie drugim filmem kinowym z serii. Produkcja miała powstać na bazie ostatniego scenariusza zmarłego Roberta Bruttera (Andrzej Grembowicz), który przed swoją śmiercią zdążył ukończyć scenariusz ewentualnej filmowej kontynuacji. Niestety, widzowie nigdy już nie zobaczą dalszych losów swoich ulubionych bohaterów z "Rancza".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • man (gość)

  bez Kusego nie ma Wilkowyj, logiczne. Szacun dla Twórców za decyzję

  14.03.2020 01:26
 • Michał (gość)

  Moim zdaniem mimo wszystko powinno przedłużyć ciąg dalszy tego serialu aa na jednym aktorze świat się nie zawali. rozumiem szkoda jego bardzo ale można go zastąpić. np jego bratem było by fajnie i miło ku ci Pawła Królikowskiego

  07.03.2020 17:02
 • Dania (gość)

  Moim zdaniem dla pamięci Pawła Królikowskiego można zrobić pożegnanie KUSEGO, który zmarł. No i w ciągu grania wspominać Kusego tak jak Japycza. To było by zdrowe podejście. A na pogrzeb zjawił by się brat Rafał Królikowski i zagościł by w firmie. Dla każdego byłby to ukłon w stronę Pawła Królikowskiego

  07.03.2020 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×