"Ranczo. Zemsta wiedźm". Scenariusz do filmowej kontynuacji "Rancza" gotowy! Powstanie też nowy sezon serialu? Kto zastąpi Pawła Królikowskiego w roli Kusego?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów serialu "Ranczo". Wygląda na to, że od dawna zapowiadana filmowa kontynuacja serialu w końcu dojdzie do skutku! Czy powstanie też nowy sezon serialu? Kto zastąpi Pawła Królikowskiego w roli Kusego? Sprawdźcie!

Multimedia

"RANCZO" - POWSTANIE KONTYNUACJA!

"Ranczo" to prawdziwy telewizyjny fenomen. Skromna produkcja, która ukazywała Polskę w krzywym zwierciadle, okazała się prawdziwym serialowym hitem! Ludzie pokochali mieszkańców Wilkowyj i z pasją oglądali ich kolejne perypetie. Finalnie powstało dziesięć sezonów serialu oraz film fabularny "Ranczo Wilkowyje".

Teraz wszystko wskazuje na to, że w końcu "Ranczo" doczeka się kontynuacji! O sprawie poinformował reżyser, Wojciech Adamczyk, który napisał:

Drodzy Miłośnicy RANCZA! Mamy scenariusz zamykający tę historię. Tytuł: ZEMSTA WIEDŹM. Czekamy na zgodę TVP. To film fabularny. Trzymajcie kciuki!

Już wkrótce ruszą zdjęcia do kontynuacji "Rancza"? Paweł Królikowski zostanie zastąpiony innym aktorem?Zobacz więcej

Filmowa kontynuacja "Rancza" jest zapowiada od bardzo dawna. Scenarzysta Andrzej Grembowicz przed śmiercią napisał skrypty do kilku odcinków, które teraz musiały zostać zmodyfikowane. Powodem oczywiście jest śmierć Pawła Królikowskiego, który wcielał się w jednego z głównych bohaterów serii, Kusego. Czy teraz Królikowski zostanie zastąpiony innym aktorem? Nie ma takiej opcji. Maciej Strzembosz, producent serialu, w rozmowie z Onetem mówi:

Krótki, trzyodcinkowy serial można (zrobić bez głównego bohatera - dopisek red.). Pierwotnie w planach było siedem odcinków, ale po śmierci Pawła zrezygnowaliśmy z tego. Mamy pomysł, jak wytłumaczyć nieobecność Kusego w Wilkowyjach w trakcie wydarzeń. Ale dłuższego serialu bez Pawła nie zrobię. To byłoby nieuczciwe wobec widzów. Za to pisana jest w tej chwili powieść, która wykorzysta wszystkie wątki i wszystkie pomysły Andrzeja. Nawet jeśli TVP się rozmyśli, to książka wyjdzie – żeby było wiadomo, czego nie wzięli.

Kontynuacja "Rancza" powstanie mimo śmierci Pawła Królikowskiego? Wojciech Adamczyk ma gotowy scenariusz!Zobacz więcej

Co ciekawe, obok filmu fabularnego "Ranczo. Zemsta wiedźm", planowany jest trzyodcinkowy serial. Maciej Strzembosz tak wyjaśnia tę kwestię:

Film jest warunkiem umowy z TVP. Andrzej Grembowicz nie chciał już pisać serialu dla telewizji, bo bał się, że zostanie przemontowany i zmieni się wydźwięk jego satyrycznego portretu Polski i Polaków. Gdy powstaje tylko serial – TVP jest właścicielem i może np. opóźnić emisję o dwa lata nawet nie tłumacząc powodów. Gdy powstaje film, który współfinansują inne podmioty – jest większa pewność, że się ukaże. Jeśli to ja robię film jako producent, do którego TVP kupuje licencję, to co jest w filmie i w zmontowanym z niego mini-serialu, jest pod moją kontrolą. Mini-serialu nadal mogą nie pokazać, ale jaki to ma sens, gdy już widzowie widzieli film? Więc film to polisa ubezpieczeniowa na dzisiejsze dziwne czasy.

Szczegóły dotyczące fabuły filmu i serialu "Ranczo. Zemsta wiedźm" jeszcze nie są znane.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jagna (gość)

    Uważam że Paweł Kròlikowski chciałby kontynuacji serialu ...Nie trzeba go zastępowac innym aktorem.Kusy może np wyjechać do Stanòw i tam robić karierę jako artysta-malarz...

    20.06.2022 02:41
  • Danuta (gość)

    Cała sobą kocham ren serial

    16.11.2021 19:10
  • Elo 520 (gość)

    Według mnie powinien powstać ponieważ za rok nie będzie żadnego serialu polskiego nie będzie co oglądać aktorzy będą starsi a tak to powstanie ludzie będą oglądać napewno się zwróci TVP ponieważ nawet sam prezydent lubi ten serial i tyle mam w posiedzeniu trzeba zalać TVP komentarzami że czekamy i tyle

    15.11.2021 21:59
  • Elka (gość)

    Jeżeli pytam oglądasz Ranczo tak tak to wiem kim jest 👏 a inny nie ogladam nie i nie interesuje mnie 🤔 wiem kim jest

    11.08.2021 14:21
  • M (gość)

    Bardzo czekam na kontynuację Ranczo! Jest to mój ulubiony serial, jeden z lepszych (jak nie najlepszy) polskich seriali! Czekam!

    25.06.2021 18:22
  • Anzelm (gość)

    Według mnie nie powinno się kontynuować tego serialu. Po pierwsze nieżyje Paweł Królikowski, chociaż przy obecnym poziomie techniki to i to jest do zrobienia metodą cyfrową aby "zagrał" Paweł Królikowski. Po drugie serial zakończono na 10 sezonie i może niech tak już zostanie, nie wiem czy autorzy zdecydowali o końcu serialu czy TVP nie ważne. Po trzecie istniejący serial można podzielić na trzy etapy: świetny sezony: od 1 do 4, niezły od 5 do połowy 7, oraz dość słaby od 8 do 10. Tak więc może nie wracać już do tej historii, niech zostanie niedosyt niż przesyt.

    19.06.2021 20:38
  • Kubson (gość)

    Kiedy nowy

    10.06.2021 15:19
  • ran (gość)

    gratulujemy spamu w komentarzach, to że jeden fan chce kontynuacji nie oznacza ze mysli dobrze, bo widac ze nie pojął kompletnie dlaczego ten serial miał finał na 130 odcinku

    07.06.2021 19:42
  • sp (gość)

    Jestem b. ciekaw, dlaczego niby obecnie rządzący mieliby nie lubić Rancza; mnie akurat na 200% kojarzyło się z obecną opozycją

    07.06.2021 14:03
  • Polak (gość)

    Ranczo to wspaniały serial. Niech go kontynuują. Oczywiście zastępowanie roli Kusego i nym aktorem niż Paweł Królikowski nie wchodzi w grę ale kontynuacja byłaby super.

    06.06.2021 22:43
  • Anonim (gość)

    Szczeże powiem że jak czytałam poprzednie opinie to aż mi sie przykro zrobiło jak przeczytałam że ludzie nie chcą rancza. Moim zdaniem to najlepszy serial w polskuej telewizji. Serdecznie dziękuje Panu Wojciechowi za to że nagra nowy film i kolejny sezon. Dzięki😀😀😀

    06.06.2021 17:46
  • Gość 70 (gość)

    Świetnie Jestem bardzo ciekawa co scenarzysta wymyślił. Był genialnym obserwatorem, dowcipnym erudytą, i niesamowicie kreatywnym autorem. Każdy wątek wraz z postaciami odkrywał w sposób zabawny prawdy oczywiste o naszym społeczeństwie, które skrywamy lub nie przyznajemy się do nich. Jak oglądam Ranczo cały czas uśmiecham się.

    06.06.2021 10:53
  • Gość 70 (gość)

    Świetnie Jestem bardzo ciekawa co scenarzysta wymyślił. Był genialnym obserwatorem, dowcipnym erudytą, i niesamowicie kreatywnym autorem. Każdy wątek wraz z postaciami odkrywał w sposób zabawny prawdy oczywiste o naszym społeczeństwie, które skrywamy lub nie przyznajemy się do nich. Jak oglądam Ranczo cały czas uśmiecham się.

    06.06.2021 10:52
  • Do ranczers (gość)

    Ale lycynki też nie było praktycznie w ostatniej serii .i było git. Mogą zrobić wstawki jakieś teraz taka technika ,że mogą wszystko.

    05.06.2021 16:23
  • No i super (gość)

    Mam nadzieję że będę w domu ,gdy będą kręcić. Będzie na żywo ♥️😂

    05.06.2021 16:21
  • Anonim (gość)

    Nie mogę się doczekać kiedy to nastąpi... Anonim

    05.06.2021 08:27
  • Anonim (gość)

    Nie mogę się doczekać kiedy to nastąpi... Anonim

    05.06.2021 08:27
  • Krystian (gość)

    Do WK jesli uwazasz ze Ranczo powinno sie ciagnac dalej to znaczy ze nic z niego nie zrozumiales. Brawo.

    04.06.2021 12:37
  • Zakochany w serialu (gość)

    Kusy, Radny z Dopiewa, Jerry... Pan Stach Japycz zakończył Pięknie i z Godnością tę cudowną sagę... Proszę... zatrzymajmy się tu... Obejrzyjmy po raz hmm...20-ty od pierwszego odcinka :) Chęci doceniam, ale jeśli już to proszę coś nowego z osobami, które zrobiły coś fantastycznego. Pozdrawiam.

    04.06.2021 11:10
  • Ziz (gość)

    Serio po co kontuacja. Beznadziejny pisowski serial. Dno, dno i jeszcze raz dno.

    04.06.2021 08:25
NowszeStarsze