ranczo

"Ranczo". Piotr Pręgowski kiedyś i dziś. Zobacz, jak zmieniał się Pietrek z uwielbianego przez Polaków serialu! Aktor jest już na emeryturze

Piotr Pręgowski to dla wielu widzów Pietrek z kultowego już serialu "Ranczo". Jednak pojawiał się także w innych uwielbianych produkcjach - widzowie mogli go oglądać między innymi w serialu "Świat według Kiepskich" czy "Ludzie Chudego". Dziś ceniony aktor jest na emeryturze. Co dziś słychać u Piotra Pręgowskiego, serialowego Pietrka? Zobacz, jak się zmieniał!

02.07.2022Ranczo

"Ranczo". Dworek Lucy naprawdę istnieje! Zobaczcie, jak prezentowała się najsłynniejsza posiadłość w Wilkowyjach

Choć "Ranczo" zakończyło swoją emisję w 2016 roku, to nadal pozostaje jednym z ulubionych serialów milionów Polaków. Jego akcja działa się w miejscowości Wilkowyje, w której znajdowała się jedna z najbardziej charakterystycznych posiadłości dla całego serialu - dworek Lucy. Przypominamy, jak wyglądał jeden z najsłynniejszych domów w Wilkowyjach, zarówno przed i po remoncie, jak i w środku.

25.06.2022Ranczo

"Ranczo". Agnieszka Pawełkiewicz grała Kingę, wychowankę Lucy i Kusego. Później zniknęła z mediów! Co robi dziś?

"Ranczo" to serial, który przez widzów otoczony jest już szczególnym kultem. Wielu z nich uważa, że to najlepszy serial, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany przez TVP. Nic więc dziwnego, że "Ranczo" do dzisiaj, chociaż ostatnie odcinki swoją premierę miały w 2016 roku, budzi ogromne zainteresowanie. Jedną z gwiazd "Rancza" była młoda aktorka Agnieszka Pawełkiewicz, która wcielała się w rolę Kingu. Od pewnego czasu nie udziela się jednak medialnie. Co robi dziś?

22.06.2022Ranczo

"Ranczo". Grażyna Zielińska mimo wieku nie myśli o zakończeniu kariery! Pokazujemy, jak wyglądała kiedyś słynnej babka zielarka z Wilkowyj

Grażyna Zielińska jest doskonale znana telewidzom za sprawą roli babki zielarki w kultowym serialu "Ranczo". Okazuje się, że pomimo, iż w tym roku skończy 70 lat, to kobieta nie myśli o zakończeniu kariery i nadal podejmuje kolejne artystyczne wyzwania. Pokazujemy, jak przez lata zmieniała się Grażyna Zielińska, dla której czas ewidentnie stanął w miejscu!

12.06.2022Ranczo

"Ranczo". Jacek Kawalec pochwalił się zdjęciami z córką. Kalina jest dziś nie do poznania! Kiedyś często towarzyszyła ojcu na imprezach. Co dziś robi?

O Jacku Kawalcu zrobiło się w ostatnim czasie głośno, gdy został wokalistą kultowego zespołu "Budka Suflera". Aktor, znany między innymi z serialu "Ranczo", prywatnie ma dwójkę dzieci. Córka niegdyś często towarzyszyła mu na imprezach branżowych, ale jakiś czas temu zniknęła ze świata publicznego. Teraz Kawalec podzielił się z fanami zdjęciami z Kaliną. Kobieta jest dziś nie do poznania!

03.06.2022Ranczo

"Ranczo" zdobyło nagrodę najlepszego serialu 25-lecia! Na czym polega fenomen serialu? Co wydarzyło się w 1. odcinku najlepszego serialu TVP? Wspominamy!

"Ranczo", chociaż swoją emisję zakończyło w 2016 roku, wciąż cieszy się wśród widzów niesłabnącą popularnością. Teraz zdobyło nagrodę Telekamer TeleTygodnia jako najlepszy serial 25-lecia! Pamiętacie, co wydarzyło się w 1. odcinku serialu i jak na początku emisji wyglądali aktorzy? Sprawdźcie, jak rozpoczęło się "Ranczo"!

01.06.2022Ranczo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×