„Randka z nieznajomym" odcinek 1. Muzyk disco polo wymarzonym partnerem dla hostessy? Zobacz metamorfozę pierwszej pary! [ZDJĘCIA]

„Randka z nieznajomym" to program dla singli, którzy mają niepowtarzalną szansę na spotkanie swojej wymarzonej połówki w niecodziennych okolicznościach. Uczestnicy będą poddawani metamorfozom, by nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie muszą opierać swoją ocenę o cechy osobowości potencjalnego partnera.

Multimedia

W pierwszym odcinku programu "randka z nieznajomym" poznamy m.in. Miłosza (20 lat) z Płońska, który gra w zespole disco polo oraz Weronikę (21 lat) z Katowic, która pracuje jako hostessa i fordanserka. Weronika chciałaby pójść na randkę z mężczyzną w mundurze. Miłosz lubi natomiast spokojne, naturalne dziewczyny.

Martyna nie zdecydowała się wyjść za Przemka? Co u pozostałych par? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy to, że partner będzie wyglądał tak, jak to sobie wymarzy druga strona wystarczy, by się nim zachwycić i umówić na kolejną randkę? Czy jednak osobowość drugiej osoby będzie najważniejsza i zaważy na decyzji o tym, czy para zdecyduje się na kolejne spotkania?

Przekonamy się o tym w czwartek, o godz. 21:00 w Polsat Cafe! W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z metamorfozy pierwszej pary!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×