Ranking 25 najcenniejszych polskich gwiazd 2018 wg Forbesa. Wojciechowska, Wellman czy Kożuchowska? [GALERIA]

"Forbes" zaprezentował ranking 25 najcenniejszych polskich gwiazd. Został on przygotowany przez dom mediowy MediaCom, a podstawą do jego sporządzenia było to, jaką opinią cieszą się poszczególne postaci medialne oraz, kogo marki najchętniej widzą w reklamach swoich produktów.

Multimedia

Ranking "Forbesa" to lista nazwisk, które pojawiają się w polskim show-biznesie i nie są "znane z tego, że są znane". Odznaczają się poszanowaniem i zaufaniem wśród odbiorców. - Widzimy przede wszystkim talent – aktorski, sportowy czy dziennikarski. Jeśli to jeszcze nie gwiazdy, to co najmniej postaci medialne – wskazuje dr Anna Ginalska, medioznawca z wydziału dziennikarstwa UW.

Polskie aktorki, które olśniewają urodą. Która z nich jest najpiękniejsza? [GALERIA]Zobacz więcej

"Wyznaczanie marketingowej wartości osoby rozpoznawalnej jedynie na podstawie liczby polubień na Facebooku, wywiadów w kolorowych czasopismach czy plotek na portalach plotkarskich z góry skazane jest na porażkę. Jeśli swoją markę na dłużej chcemy związać z medialną postacią, warto tę ważną decyzję oprzeć na pogłębionych badaniach – zastanowić się nie tylko, czy widzowie gwiazdę kojarzą, ale również czy darzą ją sympatią i uważają za wiarygodną, jak dużo uwagi jej poświęcają i czy traktują jak autorytet w swojej dziedzinie" - czytamy na łamach "Forbesa".

Na liście 25 najcenniejszych polskich gwiazd show-biznesu 2018 znalazły się takie nazwiska jak m.in. Martyna Wojciechowska, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Ewa Chodakowska, Dorota Szelągowska, Adam Małysz, Piotr Kraśko czy Bożena Dykiel. Pełny ranking Forbesa znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×