Ranking alkoholowych ekscesów wg Ilony Felicjańskiej. Na 1. miejscu... ona sama! [ZDJĘCIA]

Ilona Felicjańska została poproszona przez Agnieszkę Szulim w programie "Na językach" o stworzenie listy największych skandali alkoholowych.

Multimedia

Ilona Felicjańska, która trzy lata temu spowodowała groźny wypadek, będąc pod wpływem alkoholu, w programie Agnieszki Szulim opowiedziała o pięciu największych skandalach alkoholowych wśród celebrytów.

Na piątym miejscu Felicjańska umieściła Lindsay Lohan, która od 2005 roku co jakiś czas wpada z kłopoty w związku z nadużywaniem alkoholu.

CZYTAJ TAKŻE: ILONA FELICJAŃSKA KRADŁA DZIECIOM PIENIĄDZE NA WÓDKĘ FELICJAŃSKA Z PÓŁNAGIMI MĘŻCZYZNAMI W REKLAMIE SWOJEJ KSIĄŻKI! [ZDJĘCIA]

Czwarte miejsce Felicjańska przyznała Tomaszowi Stockingerowi, który po pijaku spowodował wypadek. Jednocześnie była modelka i pisarka erotyczna podziękowała aktorowi za to, że po jej wypadku stanął w jej obronie.

Ewa Farna znalazła się na trzecim miejscu zestawienia. Ilona Felicjańska szczególnie doceniła słowa piosenkarki, że "nigdy nie wsiadła do samochodu bezpośrednio po wypiciu alkoholu". CZYTAJ TAKŻE: MATKA LINDSAY LOHAN ZOSTAŁA ARESZTOWANA ZA JAZDĘ PO PIJAKU STOCKINGER WSPÓŁCZUJE FELICJAŃSKIEJ?!

"Choroba filipińska" Aleksandra Kwaśniewskiego została przez Felicjańską oceniona bardzo wysoko. Były prezydent znalazł się na drugim miejscu.

Pierwsze miejsce w tym nietypowym zestawieniu Felicjańska przyznała... samej sobie! - Nieskromnie uważam, że jestem wzorcem. Jako jedyna konsekwentnie związałam swoje życie z alkoholem i od czasu wypadku nieustannie mówię o alkoholu - uzasadniła swój wybór modelka.

CZYTAJ TAKŻE: ZABRALI EWIE FARNIE PRAWO JAZDY NA 2 LATA! "W '74 PILIŚMY NAWET PO MECZU..." ALKOHOLOWE SKANDALE W KADRZE

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×