"Ranking Gwiazd". Program, który miał zapoczątkować wielki konflikt Dody z Edytą Górniak i Justyną Steczkowską! Jak zmieniły się uczestniczki?

Pamiętacie program "Ranking Gwiazd", który miał zapoczątkować wielki konflikt Dody z Edytą Górniak i Justyną Steczkowską? Show, w którym 10 znanych kobiet odpowiadało na trudne, dowcipne, a czasami złośliwe pytania okazał się klapą stacji Polsat. To jednak jedyny jak na razie format telewizyjny, w którym wystąpiły obok siebie diwy polskiej muzyki - Edyta Górniak i Justyna Steczkowska. Jak zmieniły się uczestniczki "Rankingu Gwiazd"?

Multimedia

„Ranking Gwiazd” – największe gwiazdy w zderzeniu z najtrudniejszymi pytaniami

„Ranking Gwiazd” to program telewizji Polsat z 2008 roku, w którym 10 znanych kobiet (gwiazd telewizji, muzyki i filmu) odpowiadało na trudne, dowcipne, a czasami złośliwe pytania. Pytania te zadano wcześniej 100 mężczyznom, a na podstawie ich odpowiedzi stworzono rankingi, które były prezentowane w programie. Biorące udział w show gwiazdy mogły porównać to, co same o sobie myślą z opinią swoich koleżanek oraz ze swoim wizerunkiem funkcjonującym wśród ankietowanych mężczyzn.

Chcesz wiedzieć, co gwiazdy naprawdę myślą o sobie nawzajem? Czy mają poczucie humoru i dystans do siebie? Jak przyjmują krytykę? - takim hasłem Polsat promował w 2008 roku program "Ranking Gwiazd".

"Ranking Gwiazd" składał się z 10 odcinków, które były podzielone na dwie części (po 22 minuty). Pierwsza z nich emitowana była w sobotni wieczór, a druga – w niedzielny. Prowadzącym show był Borys Szyc. Producentem polskiej wersji formatu była firma Rochstar. "Ranking Gwiazd" emitowany był o godzinie 19.30. Średnia oglądalność programu wyniosła 1,67 mln widzów. Show przegrało m.in. z serwisami informacyjnymi i programem "Fort Boyard" emitowanym na antenie TVP2.

Legenda polskiej muzyki obchodzi urodziny! Jak zmieniła się Beata Kozidrak od czasu debiutu w Opolu?Zobacz więcej

"Ranking Gwiazd" - kto występował w programie?

 • Edyta Górniak
 • Justyna Steczkowska
 • Joanna Liszowska
 • Weronika Książkiewicz
 • Katarzyna Sowińska
 • Ewa Szabatin
 • Grażyna Wolszczak
 • Aleksandra Kwaśniewska
 • Weronika Rosati
 • Anna Dereszowska

"Ranking gwiazd" 1. odcinek

W premierowym odcinku show Polsatu dziesięć piękności musiało m.in. wytypować spośród siebie tą najgorzej ubraną. Edyta Górniak pokusiła się wtedy o kąsilą uwagę w kierunku Justyny Steczkowskiej, przyznając, że to właśnie "Dziewczyna szamana" ubiera się w polskim show biznesie najgorzej. Edyta Górniak postawiła też na samokrytycyzm stwierdzając: -Ja potrafię być taka wieśniara, naprawdę!

Doda kończy 35 lat! Jak zmieniała się od czasu programu "Bar"?Zobacz więcej

"Ranking Gwiazd" kontrowersje

"Ranking Gwiazd" miał zapoczątkować wielki konflikt Dody z Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. Rabczewska do dzisiaj twierdzi, że biorące udział w show wokalistki obrażały ją na wizji.

Wtedy byłam młoda, nie rozumiałam dlaczego ona razem z Edytą Górniak ubliżała mi w programie “Ranking gwiazd” – byłam debiutantką, uwielbiałam słuchać “Dziewczyny szamana”, kibicowałam Edycie w Eurowizji. Jak one dwie zaczęły na mnie najeżdżać w telewizji, gdzie my z rodzicami oglądaliśmy to przed telewizorem w Ciechanowie, to ja tego kompletnie tego nie rozumiałam, mówię: “Dlaczego? Przecież ja im nic złego nie zrobiłam? Dlaczego one są dla mnie takie niemiłe?” - mówiła Doda w Plejadzie.

W galerii możecie zobaczyć archiwalne zdjęcia z programu "Ranking Gwiazd". Zobaczcie, jak zmieniły się uczestniczki kontrowersyjnego show Polsatu!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Ciekawsky (gość)

  Droga Redakcjo! To NIE był jedyny format telewizyjny, w którym wystąpiły obok siebie diwy polskiej muzyki. Zarówno Edyta Górniak jak i Justyna Steczkowska były jurorkami w V edycji The Voice of Poland na antenie TVP 2. I tym razem to między nimi dochodziło do spięć.

  07.05.2019 18:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×