rankingi

Gwiazdy tureckich seriali starsze o kilkadziesiąt lat! Jak będą wyglądać na starość? Sprawdziliśmy to!

Gwiazdy tureckich seriali starsze o kilkadziesiąt lat? Z aplikacją do postarzania twarzy stało się to możliwe! Postanowiliśmy sprawdzić, jak aktorzy i aktorki z seriali: "Elif", "Wieczna miłość", "Więzień miłości" oraz starszych tureckich hitów jak: "Wspaniałe stulecie", "Grzech Fatmagül" czy "Zraniona miłość" będą wyglądali na starość. Kto z tureckich gwiazd zmieni się w przyszłości najbardziej? Zobaczcie zdjęcia!

23.07.2019Ranking

Najpiękniejsze śluby w polskich serialach - te uroczystości zapamiętamy na długo! [GALERIA]

Najpiękniejsze śluby w polskich serialach - która stacja może pochwalić się zapierającymi dech w piersiach ceremoniami zaślubin? Bohaterowie polskich seriali bardzo często stają na ślubnym kobiercu, a widzowie uwielbiają ślubne odcinki! Śluby w polskich serialach bywają spektakularne, ale zdarza się również, że serialowe pary decydują się na bardziej kameralną uroczystość. W obu przypadkach nie brakuje jednak emocji i uniesień. Przeżyjmy więc jeszcze raz najpiękniejsze śluby w polskich serialach!

13.07.2019Ranking

Filmy Quentin Tarantino. TOP15 najlepszych filmów postmodernistycznych Tarantino!

Quentin Tarantino jest jednym z najbardziej cenionych twórców Hollywood. Jego filmy to arcydzieła postmodernistyczne, pełne wyszukanych środków stylistycznych i nawiązań do popkultury. Każdy z filmów twórcy kultowego „Pulp Fiction" prowokuje do zadawania pytań natury filozoficznej, a ich fabuła jest tylko pretekstem do wyłożenia uniwersalnego przesłania o kondycji ludzkiej. Przedstawiamy subiektywny ranking najlepszych filmów Tarantino!

30.06.2019Ranking

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×