"Raz, jeszcze raz". Rafał i Marcin Mroczkowie bandziorami w nowej czarnej komedii! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Bracia Mroczkowie w nowych rolach! Rafał i Marcin zostali bandziorami w nowej czarnej komedii w reżyserii Krzysztofa Zbieranka. Jak prezentują się w nowych wcieleniach?

Multimedia

Film "Raz, jeszcze raz" to czarna komedia, która jet szaloną podróżą w lata 90. XX wieku. Zdjęcia powstają w Trójmieście - z Sopotem na czele. Na planie pojawili się m.in. bracia Mroczkowie, jak dotąd kojarzeni głównie z serialem "M jak miłość". Teraz zostali bandziorami!

Bracia Mroczkowie na planie 9. sezonu! Kogo zagrają? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W filmie "Raz, jeszcze raz", po latach w Sopocie spotyka się czwórka przyjaciół z młodości. Niegdyś byli zgraną paczką początkujących muzyków, którzy razem przeżywali wejście w dorosłość. Dziś ich drogi zupełnie się rozeszły. Monotonną codzienność przerywa niespodziewane pojawienie się narzeczonej jednego z dawnych kumpli, która zaprasza mężczyzn na wieczór kawalerski. Okazuje się jednak, że niedoszły pan młody... nie żyje. Panowie postanawiają zabrać urnę z prochami przyjaciela na ostatnią imprezę.

Reżyserem filmu jest Krzysztof Zbieranek, a w obsadzie, poza Rafałem i Marcinem Mroczkami znaleźli się także m.in. Bartek Kasprzykowski, Bartosz Żukowski, Wojciech Błach, Arkadiusz Janiczek, Piotr Cyrwus, Aleksandra Szwed, Joanna Moro, Katarzyna Figurai Jacek Fedorowicz. "Raz, jeszcze raz" ma mieć swoją premierę jesienią 2019 r.

Marcin Mroczek dostał nową rolę! Zagra w "Rodzince.pl"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Rafał Mroczek o roli ojca

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×