RBL.TV: Lady Nina i jej "Parszywa 13"!

Od Idola do RBL.TV! Nowa prezenterka w nowym kontrowersyjnym programie już od 21 czerwca! Chcesz rzucić jajkiem w telewizor? Włącz "Parszywą 13"

Multimedia

Pod pseudonimem Lady Nina kryje się Nina Cieślińska - niepokorna osobowość, dziewczyna wulkan, która zaraża wszystkich dookoła swoim optymizmem oraz szczerością. To właśnie dzięki swemu urokowi osobistemu wiele lat temu, pokochali ja widzowie Idola oraz producenci, którzy zaangażowali ją do prowadzenia programu "Idol Extra" z Maćkiem Rockiem. Dziś Lady Nina, to wokalistka wykonująca muzykę rap i reagge, przedstawicielka wrocławskiej sceny soundsystemowej, udzielająca się również jako animatorka i konferansjerka imprez.

W RBL.TV Lady Nina poprowadzi równie niepokorny program jak ona sama. “Parszywa 13" to zestawienie utworów wywołujących skrajnie mieszane reakcje odbiorców. Muzycznie będziemy poruszać się wśród takich gatunków jak hip-hop, rock, pop, disco polo, country, dance, itd. Prowadząca będzie prowokować do wypowiedzi na temat antyhitów osoby napotkane w klubach, pubach, imprezach plenerowych, na ulicy, w miejscach, gdzie bawią się młodzi ludzie. Na stronie RBL.TV znajdzie się tez specjalny formularz zgłoszeniowy który pozwoli zaprosić Lady Ninę z kamerą na domówkę, gdzie podczas wspólnej zabawy powstanie kolejny odcinek "Parszywej 13". Spontaniczne reakcje, zaskakujące opinie, niezbyt pochlebne zdania na temat popularnych, ale kontrowersyjnych piosenek - to wszystko znajdziecie w nowym programie "Parszywa 13".

Premiera "Parszywej 13" w każdy piątek o godz. 19.00. Powtórki w niedziele o 18.00, poniedziałki o 14.00 i czwartki o godz. 10.00, w RBL.TV. Pierwsza porcja hitów poniżej poziomu już 21 czerwca.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×