Real Madryt - FC Barcelona NA ŻYWO. TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać El Clasico? [NA ŻYWO, STREAM, LIVE] 27.02.2019

Krzysztof Kowalski
Puchar Króla: Real - Barcelona na żywo. Kibiców hiszpańskiego futbolu czeka w tym tygodniu nie lada gratka. Będą oni mogli obejrzeć aż dwa El Clasico. Do pierwszego pojedynku pomiędzy Realem i Barceloną dojdzie w środę 27 lutego w rozgrywkach Pucharu Króla. Początek spotkania o godz. 21. Gdzie oglądać półfinał Pucharu Króla: Real - Barcelona? [27.02.2019]

Puchar Króla: Real - Barcelona NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć? 27.02.2019

W środę 27 lutego Real na Santiago Bernabeu skonfrontuje się z FC Barceloną w rewanżowym starciu półfinału Pucharu Króla. Z kolei w sobotę 2 lutego obie drużyny spotkają się w stolicy Hiszpanii w ramach rozgrywek La Liga Santander. Pierwszy pojedynek w Pucharze Króla zakończył się remisem 1:1.

Spotkanie lepiej rozpoczęli Królewscy, którzy po sześciu minutach wyszli na prowadzenie za sprawą gola Lucasa Vazqueza. Po przerwie wyrównał Brazylijczyk Malcolm, który zastępował kontuzjowanego Lionela Messiego. Przed rewanżem w nieco lepszej sytuacji wydaje się być Real, któremu awans zapewni zwycięstwo lub bezbramkowy remis.

SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+

Puchar Króla: Real - Barcelona. Bilans niemal na równo

Biorąc pod uwagę wyłącznie oficjalne mecze minimalnie lepszy bilans mają madrytczycy. Wygrali oni 95 meczów, zremisowali 51, a przegrali 93. W rozgrywkach Pucharu Króla Real wypada gorzej od Barcelony. Zwyciężył 12 spotkań, remisował osiem, 14 przegrał.

Puchar Króla: Real - Barcelona TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ONLINE

Rewanżowy półfinał pomiędzy Realem i Barceloną zostanie rozegrany w środę 27 lutego o godz. 21:00. Transmisja w Eleven Sports 1. Przedmeczowe studio rozpocznie się o 20. Mecz skomentują Mateusz Święcicki oraz Sebastian Chabiniak. W internecie pojedynek będzie można obejrzeć na elevensports.pl, player.pl i ipla.tv.

Puchar Króla: Real - Barcelona NA ŻYWO

Środa, 27 lutego 2019, godz. 21:00

Transmisja na żywo: Eleven Sports 1