Recenzja

"Vice" [RECENZJA]. Doskonała satyra polityczna, chociaż tak naprawdę nie ma z czego się śmiać. Jeden z najlepszych filmów 2019 roku?

Rok 2019 dopiero się rozpoczął, a w kinach możemy oglądać prawdopodobnie jeden z najciekawszych i najlepszych tegorocznych filmów. Adam McKay, twórca brawurowego "Big Short", powraca z jeszcze mocniejszym obrazem - "Vice". Tym razem na celownik bierze politykę i republikańskich polityków, a mianowicie najbardziej wpływowego wiceprezydenta USA, Dicka Cheneya. Jak wyszło?

17.01.2019Recenzja

"Echo serca" [RECENZJA]. Oceniamy nowy serial medyczny TVP! Będzie hit na miarę "Na dobre i na złe"?

Od wielu lat jednym z największych serialowych hitów TVP jest "Na dobre i na złe", więc zdziwiłem się, gdy dowiedziałem się, że Telewizja Polska przystępuje do realizacji kolejnego serialu medycznego pt. "Echo serca". Po co powielać schemat? Teraz doczekaliśmy się premiery 1. odcinka i specjalnie dla Was sprawdziliśmy, czy warto obejrzeć "Echo serca"! Wyszło lepiej niż w "Na dobre i na złe"?

15.01.2019Recenzja

"Powrót Bena" [RECENZJA]. Przepełniony emocjami dramat o narkomanii! Najlepsza rola Julii Roberts od lat!

Styczeń 2019 roku w polskich kinach stoi uzależnieniami. Dopiero co Kinga Dębska opowiadała nam o alkoholiczkach w filmie "Zabawa zabawa", a Felix Van Groeningen przyglądał się wychowywaniu młodocianego narkomana. W podobnym świecie obracają się bohaterowie "Powrotu Bena", gdyż Peter Hedges również osadza akcję wśród reprezentantów klasy średniej, którzy odkrywają, ze narkomania może dotknąć każdego.

13.01.2019Recenzja

"Pech to nie grzech" [RECENZJA]. Reklamy i product placement częściej niż bluzgi w filmach Vegi! Nowa polska komedia romantyczna to zwykły skok na hajs?

Hajs się musi zgadzać, wiadomo. Kredyty hipoteczne same się nie spłacą, a i do garnka wypadałoby mieć co włożyć. Pieniądze - to chyba jedyny powód, dla którego powstał film "Pech to nie grzech", bo fabuły tutaj za grosz nie uświadczycie. Oceniamy nową polską komedię romantyczną w reżyserii Ryszarda Zatorskiego!

27.12.2018Recenzja

“Chyłka - Zaginięcie” [RECENZJA]. Najlepszy serial TVN w 2018 roku, który rozczaruje wiernych fanów książek Remigiusza Mroza?

"Chyłka - Zaginięcie" - serialowa nowość, stworzona specjalnie na potrzeby serwisu Player.pl, może okazać się najlepszym serialem TVN w 2018 roku. Wyczekiwana produkcja z Magdaleną Cielecką w roli bezkompromisowej pani mecenas ma zadatki, by stać się hitem, ale i rozczarowaniem dla wiernych fanów książek Remigiusza Mroza. Sprawdźcie, jak oceniamy serial "Chyłka - Zaginięcie" po dwóch odcinkach.

26.12.2018Recenzja

"Plagi Breslau" [RECENZJA]. Hektolitry krwi, rozrywane kończyny i "mroczna" Kożuchowska. Zupełnie nowy Patryk Vega?

Premiery filmów Patryka Vegi to już od kilku lat zawsze wielkie wydarzenia. Bez względu na opinie krytyków, widzowie walą do kin drzwiami i oknami. W przypadku filmu "Plagi Breslau" raczej będzie inaczej; nie dość, że film od razu debiutuje na kończącej swoją działalność platformie Showmax, to jeszcze ewidentnie jest w cieniu akcji promocyjnej "Kobiet mafii 2". Warto obejrzeć "Plagi Breslau" Patryka Vegi? Sprawdźcie naszą recenzję!

14.12.2018Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×