recenzje

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" [RECENZJA]. Fajniutki i mięsisty slasher z krwi i kości, gdzie jest dużo krwi i łamania kości. Oceniamy film z Julią Wieniawą i Wiktorią Gąsiewską!

Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" miał być pierwszym polskim slasherem z krwi i kości, który zagości na ekranach kin. Koronawirus te plany zweryfikował, a rzeczywistość okazała się strasznie ironiczna, ponieważ film opowiadający o dzieciakach jadących na obóz offline, swoją premierę miał online. Film właśnie pojawił się na Netflix. Oceniamy!

20.03.2020Recenzja

"Proceder" [RECENZJA]. Film o Chadzie lepszy od "Jesteś Bogiem"? Małgorzata Kożuchowska w najlepszej roli od lat!

Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych swoją premierę miał "Proceder", film opowiadający o życiu Chady, jednego z najpopularniejszych polskich raperów, który zmarł w marcu 2018 roku. Gdy film pojawi się w kinach, to nie będzie miał łatwo, bo będzie musiał zmierzyć się z dużymi oczekiwaniami fanów rapu. Wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko?

20.03.2020Recenzja

"Bad Boy" [RECENZJA]. Filmowa wtórność Patryka Vegi, czyli efektowna powtórka z rozrywki

Patryk Vega nie boi się wyzwań. Jego "Bad Boy" do kin wchodzi w czasie, gdy polski box office rozgrzewa nudny pseudoerotyczny film "365 dni" według Blanki Lipińskiej, a filmowa biografia Zenka Martyniuka stara się przekonać do siebie kolejnych widzów, chociaż notuje wyniki poniżej oczekiwań. Czy podobny los czeka "Bad Boya"? Czy widzowie nie są już zmęczeni kinem Patryka Vegi, które w ostatnich miesiącach wręcz wyskakuje z lodówki? Sprawdźcie naszą recenzję filmu "Bad Boy".

21.02.2020Recenzja

"Zenek" [RECENZJA]. Życie to są chwile, czyli amerykański sen prostego chłopaka ze wsi. Warto obejrzeć film o Zenku Martyniuku?

"Zenek" to film, który łatwo obśmiać. Podejrzewam, że wiele głosów utrzymanych będzie w tonie: HEHE, PACZ HALYNA, O DISCOPOLOWCU FILM ZROBILI, HEHE, O RODOWICZ BY ZROBILI LEPIEJ LUB O INNYM GRECHUCIE. Jest to myślenie o tyle głupie, że temat sukcesu Zenka Martyniuka, jak i disco polo jako gatunku muzycznego będącego bękartem transformacji ustrojowej, jest szalenie ciekawy. Gorzej, że "Zenek" Jana Hryniaka kompletnie nie zdaje sobie z tego sprawy.

14.02.2020Recenzja

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×