recenzje

"Moja gwiazda: Teen Spirit" [RECENZJA]. Agnieszka Grochowska i Elle Fanning jako matka i córka! Amerykańska aktorka oczarowuje śpiewem, czyli trochę prawdy o telewizyjnych talent show

Pamiętam, gdy po raz pierwszy zetknąłem się ze zwiastunem „Teen Spirit”. Byłem mocno zaintrygowany i wyczekiwałem daty premiery, bojąc się jednocześnie, że jakimś cudem film nie trafi do polskiej dystrybucji. Tak na szczęście się nie stało i na wielkich ekranach pojawiła się „Moja gwiazda: Teen Spirit”. Jak Agnieszka Grochowska i Elle Fanning prezentują się jako matka i córka? Warto wybrać się do kina?

05.07.2019Recenzja

"Midsommar. W biały dzień" [RECENZJA]. Najlepszy horror 2019 roku? Intrygujące i dziwnie podniecające doświadczenie filmowe!

Ari Aster przebojem wdarł się do kina. Jego ubiegłoroczne "Dziedzictwo. Hereditary" szybko okrzyknięto fenomenem i chociaż do dzisiaj uważam, że zachwyty nad tamtym obrazem były przesadzone, to nie mogę nie docenić tego, w jaki sposób młody reżyser buduje swoje opowieści. Po seansie "Midsommar. W biały dzień" wiem jedno - o tym filmie będzie głośno! I bardzo dobrze.

05.07.2019Recenzja

"Ja teraz kłamię" [RECENZJA]. Jesteśmy ćpunami emocji i helupiarzami sensacji, czyli najbardziej stylowy polski film ostatnich lat!

Paweł Borowski w pełnym metrażu debiutował w 2009 roku. Wówczas jego "Zero" mocno podzieliło publiczność, ale trudno było przejść obok tego obrazu obojętnie. Jeszcze większe kontrowersje wzbudzi "Ja teraz kłamię", które udowadnia, że warto było czekać aż 10 lat na nowy film absolwenta warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

28.06.2019Recenzja

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×