"Recepta na miłość". Nowy tytuł serialu z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim!

"Recepta na miłość" to jedna z nowości, którą zobaczymy jesienią w Polsacie. Produkcja otrzymała właśnie nowy tytuł. Sprawdźcie jaki!

Multimedia

"Recepta na miłość" to nowy serial Tadeusza Lampki i Piotra Wereśniaka, w którym główne role zagrają Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki. Zdjęcia do tej produkcji trwają od roku, ale dopiero niedawno ujawniono, że będzie ona emitowana przez Polsat.

Daria Widawska w serialu! Zobacz nowe zdjęcia z planu [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak się okazuje "Recepta na miłość" była tylko roboczym tytułem. Polsat zdecydował się zmienić nazwę swojej produkcji na "W rytmie serca".

W obsadzie, oprócz Barbary Kurdej-Szatan i Mateusza Damięckiego, zobaczymy także także m.in. Maria Dębska, Piotr Polk, Dariusz Toczek i Piotr Fronczewski. Serial powstaje w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

"Wyspa przetrwania" - nowy reality show Polsatu:

Komentarze

Skomentuj
  • Przemek Śruba (gość)

    Mi się bardziej podoba tytuł "Recepta na miłość" niż "W rytmie serca". Ten drugi tytuł kojarzy mi się z "Klanem", "Pierwsza miłość" i "M jak miłość". A ja liczę na coś nowego, a nie te stare kotlety. Poza tym mam ochotę pooglądać "żonę Szatana" :) He. Wiem, co mówię. Ona jest niezła :)

    31.08.2017 18:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×