"Receptura". Joanna Brodzik wraca do grania w serialach! Już wkrótce zobaczymy ją w dwóch produkcjach!

Już niedługo znów zobaczymy Joannę Brodzik na małych ekranach! Aktorka, której wielką sławę przyniosła rola w "Magdzie M.", wystąpi w dwóch nowych serialach! O czym będą? Kogo zagra? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Joanna Brodzik w nowych serialach

Joanna Brodzik, znana wszystkim wielbicielom seriali z takich produkcji jak "Kasia i Tomek", "Magda M." czy "Pensjonat nad rozlewiskiem", dawno nie była widziana na małych ekranach. Teraz jednak się to zmieni!

Nowy kostiumowy serial TVN! W jednej z głównych ról Agnieszka Więdłocha!Zobacz więcej

Okazuje się, że aktorka już wkrótce zagra w nowym serialu TVN - "Receptura"! Produkcja swoją premierę będzie miała jesienią, a Joanna Brodzik zagra w niej matkę głównej bohaterki, Zosi. "Receptura" to produkcja obyczajowa, w której widzowie będą śledzić równolegle losy dwóch bohaterek – jednej mieszkającej we współczesnej stolicy i drugiej: żyjącej w międzywojennej Warszawie. Obie podążą za tajemnicą inspirowaną przepisem na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. W obsadzie: Agnieszka Więdłocha, Jacek Koman, Mateusz Janicki oraz Fabian Prokein.

Co więcej, jak podaje portal "Jastrząb Post", fanów aktorki czeka jeszcze jedna niespodzianka, bo zobaczymy ją w kolejnym projekcie TVN - serialu "Misja"! Więcej szczegółów już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×