Reedycja płyty Honey "Million" z dodatkami

Honorata "Honey" Skarbek zapowiedziała, że reedycja jej płyty "Million" będzie zawierała nowe piosenki oraz akustyczne wersje wcześniejszych piosenek.

Multimedia

Już niedługo na rynku pojawi się reedycja płyty Honey "Million". Piosenkarka zapewniła jednak w wywiadzie dla AfterParty.pl, że album będzie wyjatkową gratką dla fanów, ponieważ znajdą się na nim nowe piosenki oraz akustyczne wersje wcześniejszych utworów.

CZYTAJ TAKŻE: FANI POMAGAJĄ HONEY PROMOWAĆ NOWĄ PŁYTĘ HONORATA "HONEY" SKARBEK POKAZAŁA ZDJĘCIA Z DZIECIŃSTWA

- Reedycja mojej płyty "Million" nie będzie odgrzewanym kotletem. Kiedy moja wytwórnia wyszła z taką inicjatywą, żeby tę reedycję zrobić to na początku kręciłam trochę nosem. Natomiast starałam się zrobić to najlepiej jak umiałam i dlatego wymyśliłam, że nagramy drugą osobną płytę, nagraną akustycznie tylko z pianinem i gitarą. Zawarte na niej będą wszystkie moje single od początku kariery czyli od "No One" po "Insomnię" - dwa i pół roku pracy muzycznej w nowych aranżacjach, nagranych jeszcze raz. Będą cztery nowe utwory - "Aeroplane" czyli angielska wersja "Nie Powiem Jak" i trzy premierowe kawałki po polsku: "Mój Sen", "Jedna Cisza" i "Fenyloetyloamina" - wyznała w rozmowie z AfterParty.pl Honey. CZYTAJ TAKŻE: HONORATA "HONEY" SKARBEK ŚCIĘŁA WŁOSY! HONORATA SKARBEK STRACIŁA WŁOSY

Artystka wyznała również, dlaczego płyta będzie dla niej taka ważna.

- Naprawdę warto kupić tę płytę, bo tam nie ma żadnej ściemy, szczególnie na akustycznej, bo wszystko jest nagrane praktycznie na jednym take'u, bez miliona powtórzeń i elektronicznych poprawek. Tam słychać feeling, tam słychać muzę i to jest najważniejsza dla mnie. Ta reedycja jest dla mnie po prostu prawdziwa - reklamowała Honey.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×