"Ręka La Garduñi" odcinek 3. Mateo dowiaduje się, gdzie ukrywa się przywódca La Garduñi! Dopadnie go? [CO SIĘ WYDARZY]

Drugi sezon serialu "Zaraza" koncentruje się na działalności grupy przestępczej La Garduña, która przejęła panowanie w XVI-wiecznej Sewilli. Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku serialu "Ręka La Garduñi"!

Multimedia

"Ręka La Garduñi" odcinek 3. w czwartek, 30.04.2020 o godz. 22:30 w Epic Drama! - sprawdź program tv

Będąc w Nowym Świecie, Mateo (Pablo Molinero) dostał list od Teresy (Patricia Lopez Arnaiz), z którego dowiedział się o istnieniu La Garduñi. Okazało się też, że Valerio (Sergio Castellanos) próbując uratować prostytutki uwięzione w slumsach Sewilli, naraził się na prawdziwe kłopoty.

Pontecorvo zostaje burmistrzem i prosi Mateo o pomoc w walce z La GarduñąZobacz więcej

W 3. odcinku "Ręki La Garduñi" po tym, jak hrabia Pontecorvo (Federico Aguado) został burmistrzem i poprosił Mateo o pomoc, Núñez próbuje zlokalizować przywódcę La Garduñii.

W końcu Baeza informuje Mateo o kryjówce Conrada (Luis Callejo). Szef La Garduñii mógłby zostać schwytany, ale Pontecorvo nie podejmuje odpowiednich działań prawnych. To doprowadza Mateo do frustracji. Czy burmistrz jednak będzie utrudniał zwalczanie La Garduñii?

Różne wymiary zarazy, ta sama jakość. Drugi sezon serialu "Zaraza" mocno zyskuje!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×