"Ręka La Garduñi" odcinek 6. Żona Pontecorvo szantażuje męża! Chce, aby oddał Conrada w ręce La Garduñii [CO SIĘ WYDARZY]

Działania La Garduñii zataczają coraz szersze kręgi. Co wydarzy się w 6. odcinku serialu "Ręka La Garduñi", czyli 2. sezonu "Zarazy"? Pontecorvo będzie w potrzasku, a wszystko przez jego żonę!

Multimedia

"Ręka La Garduñi" odcinek 6. w czwartek, 21.05.2020 o godz. 22:30 w Epic Drama! - sprawdź program tv

María de La O (Estefanía de los Santos) rozkazała Baezie (Jesús Carroza) zabić Conrada (Luis Callejo) i zająć jego miejsce. Ostatecznie Conrado udało się uciec z opresji. Mężczyzna spotkał się z Pontecorvo (Federico Aguado) i zaoferował mu współpracę w zamian za ochronę.

María de la O rozkazuje Baezie zabić Conrada i zająć jego miejsce!Zobacz więcej

W 6. odcinku "Ręki La Garduñi" La Garduña atakuje klasztor, w którym ukrywają się prostytutki. Juana (Melina Matthews), żona Pontecorvo, ostrzega męża, że porzuci go, jeśli nie odda Conrada w ręce La Garduñii.

Baeza szuka Flamandczyka (Julián Villagrán). Na poszukiwania ruszył także Mateo (Pablo Molinero). Od tego, czy Flamenco zostanie odnaleziony, zależy życie Teresy (Patricia Lopez Arnaiz) i Valerio (Sergio Castellanos).

Różne wymiary zarazy, ta sama jakość. Drugi sezon serialu "Zaraza" mocno zyskuje!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×