Rekiny biznesu z polskich seriali. Ci bohaterowie wiedzą jak zarabiać grube pieniądze

Janusz Tracz, Karol Weksler czy Waldemar Jaroszy - serialowi biznesmeni wiedzą, co robić, aby pieniądz się ich trzymał! W naszej galerii znajdziecie sylwetki najciekawszych serialowych bogaczy. Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

"Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to... nic" - ten cytat ze znanej komedii Juliusza Machulskiego z pewnością zawiera w sobie sporo prawdy, o czym doskonale wiedzą niektórzy serialowi bohaterowie!

Alkoholizm, narkotyki czy hazard, czyli nałogi w polskich serialach. Oto bohaterowie, którzy walczyli z uzależnieniem!Zobacz więcej

Bogacze i wielcy biznesmeni nie są zbyt często głównymi bohaterami seriali obyczajowych. Postaci z seriali zazwyczaj są bliższe "szaremu" człowiekowi. Zdarzają się oczywiście wyjątki. Chyba najbardziej znanym z nich Janusz Tracz, główny antagonista z serialu "Plebania". W "Tygrysach Europy" natomiast biznesmen Edward Nowak jest nawet głównym bohaterem.

W naszej galerii znajdziecie subiektywny wybór najlepszych biznesmenów z polskich seriali! Sprawdźcie koniecznie i dajcie znać, kogo jeszcze byście dodali!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • MALGORZATA KOZUCHOWSKA (gość)

  CEZARY PAZURA

  02.04.2020 22:35
 • MAGDALENA WALACH (gość)

  KATARZYNA STANKIEWICZ

  02.04.2020 22:21
 • PRZEMYSLAW CYPRYANSKI (gość)

  ILONA OSTROWSKA

  02.04.2020 22:15
 • Andźka (gość)

  Kacper Szpunar z serialu "Samo życie"

  01.04.2020 08:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×