Reklamowy talk-show Lidla "Dorota, Karol i Goście" w weekendy w TVP1

Dorota Wellman i Karol Okrasa biorą udział w nowej ofercie promocyjnej sieci dyskontu Lidl Polska. Reklama będzie mieć formę cotygodniowego talk-show "Dorota, Karol i Goście. Udział w nim wezmą także inne znane osoby, a wszystko emitowane będzie na KuchniaLidla.pl i w TVP1.

Multimedia

Właśnie startuje końcowa odsłona akcji sieci Lidl Polska. To mini talk show "Dorota, Karol i Goście", w którym Dorota Wellman i Karol Okrasa będą rozmawiać o gotowaniu i zwyczajach z tym związanych z gwiazdami oraz zwykłymi ludźmi interesującymi się kulinariami. Odcinki trwają 3,5 minuty i będą udostępniane w piątek przed południem w serwisie KuchniaLidla.pl, a w weekend emitowane w TVP1: w soboty o godz. 17:15 i w niedziele ok. godz. 19:50. Wśród gości Doroty i Karola będą m.in. Elisabeth Duda, Anna Mucha, Stefano Terrazzino, Borys Szyc i Teo Vafidis. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony 11 września, a wcześniej pokazywane będą zapowiadające go reklamy.

Na KuchniaLidla.pl pojawią się też klipy, na których Okrasa będzie pokazywał, jak przygotowywać różne dania, o których była mowa w talk show. Cała kampania oprócz telewizji i internetu będzie też obejmować prasę, outdoor i radio. Za kreację i produkcję reklam odpowiada GPD Agency, a za planowanie i zakup mediów - dom mediowy MediaCom Warszawa.

Warto przypomnieć, że całe honorarium za udział w akcji, tj. 300 tys. zł Dorota Wellman postanowiła przeznaczyć na cele charytatywne. - Sto tysięcy na fundację TVN Nie jesteś sam, a dwieście tysięcy rozdysponuję między różne instytucje, które zajmują się pomocą chorym, niepełnosprawnym, dzieciom i instytucje, które pomagają osobom, które mają w życiu trochę gorzej. Warunek jest jeden - to są instytucje, które ja znam, z którymi współpracuję, mam z nimi kontakt i wiem, komu pieniądze daję. Wiem, że trafią do osób potrzebujących - zaznaczyła Wellman w jednym z wywiadów.

Zobacz film, promujący talk show Doroty i Karola!

Komentarze

Skomentuj
  • magdawikia (gość)

    buhahahahaha powiedziane przez Wellman pod publiczkę żeby bardziej rozreklamować produkt a i tak wszystko trfia do jej kieszeni i g...o a nie dzielenie będzie buhahahaaha dobre jaja. nawet do tego potrafią się już posuwac osoby znane że będą gadać że jakąś gażę na pomoc potrzebującym przeznaczą- to jest dopiero ohydne,.

    10.10.2015 07:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×