Rekord "Bitwy..." na castingu Kukulskiej!

600 osób pojawiło się na pierwszych warszawskich przesłuchaniach!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KUKULSKA W "BITWIE NA GŁOSY" MANAGEMENT KUKULSKIEJ ODPOWIADA JEJ BRATU. PRZECZYTAJ OŚWIADCZENIE!

Już po raz piąty w II edycji "Bitwy na głosy" tłumy oczekiwały na swoją gwiazdę, wymarzoną przewodniczkę wokalnej drużyny. Tym razem była nią Natalia Kukulska, a casting odbywał się w budynku Telewizji Polskiej. Wokalistka głośno powitała oczekujących na nią kandydatów, a następnie z niecierpliwością i ekscytacją wtopiła się w tłum, by poznać chętnych do swojego zespołu. Widać było, że intensywnie poszukuje, nie chce nikogo przeoczyć, po prostu pragnie wybrać drużynę doskonałą. Ten casting był wyjątkowy pod jeszcze jednym względem. Został pobity kolejny rekord programu. Na przesłuchania przyszło blisko 600 osób!

Natalia Kukulska rozmawiając z uczestnikami, podjęła bardzo ciekawą metodę dialogowania tekstami piosenek oraz często rozładowywała napięcie dowcipem. Podczas castingu artystka często mogła usłyszeć swoje hity, takie jak "Pół na pół" czy "Dłoń".

CZYTAJ TAKŻE: PÓŁMETEK CASTINGÓW DO "BITWY NA GŁOSY" GÓRNIAK I PANASEWICZ DOSTANĄ PO 300 000 ZA "BITWĘ..."

W programie mają szansę również wystąpić przyjaciele i starzy znajomi gwiazd z dawnych lat. Natalię na castingu odwiedziło kilka znanych jej osób.

O tym jak wiele indywidualności znalazło się w drużynie Natalii, będzie można przekonać się już niebawem. Na pewno nie zabraknie im ducha walki, która rozpocznie się już za niecały miesiąc, bo już 3 marca o godz. 20.05, w TVP2!

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×