Rekord oglądalności "Naszego nowego domu" - blisko 2,8 mln widzów! [ZDJĘCIA]

Najwyższą oglądalność w historii - średnio 2 miliony 767 tys. widzów - miał wczorajszy odcinek "Naszego nowego domu"! Program, w którym spełnia się marzenia ludzi o własnym nowym domu, cieszy się coraz większą popularnością i bije kolejne rekordy! Ostatnie cztery odcinki programu przyciągnęły przed telewizory średnio 2 mln 558 tys. widzów.

Multimedia

Niedzielny rekordowy pod względem audytorium odcinek "Naszego nowego domu", był także najlepszym w historii w udziałach w obu grupach audytoryjnych, osiągając wynik na poziomie 18,09% SHR w grupie 4+ i 22,06% SHR w grupie komercyjnej (16-49).

W niedzielę Katarzynie Dowbor i ekipie budowlanej udało się pomóc rodzinie z Milanówka. 20 - letnia Edyta opiekująca się chorą na stwardnienie rozsiane mamą i młodszym bratem mieszkała w fatalnych warunkach w starym, częściowo nieocieplanym domu, w którym panowała wilgoć, a na ścianach pojawił się grzyb. Dom przeszedł gruntowy remont, z wymianą elewacji, zewnętrznej dociepleniem, skuciem tynków wewnątrz, wymianą instalacji centralnego ogrzewania. Budynek prócz nowego wystroju czy mebli, zyskał też nowy dach.

"Nasz nowy dom" to program z misją i pozytywnym budującym przesłaniem. Nie braknie w nim łez wzruszeń, radości i szczęścia oraz prawdziwych poruszających ludzkich historii. Jest wyścig z czasem, emocje i efekt końcowy, który niejednokrotnie przerasta oczekiwania tych których domy zostały wyremontowane.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×