Rekordowa ogladalnośc pierwszego odcinka serialu HBO "Wataha"

Ponad milion widzów obejrzało pierwszy odcinek nowego polskiego serialu HBO Wataha emitowany w niedzielę 12 października. Kolejne odcinki będą się pojawiały w każdą niedzielę o godz. 20.10. Odkodowany pierwszy odcinek Watahy jest dostępny w HBO GO.

Multimedia

Premierowy odcinek serialu Wataha o godz. 20.10 w HBO obejrzało 964 tysiące widzów. Jest to jeden z trzech najlepszych wyników oglądalności filmów i seriali w historii HBO w Polsce. Łączna oglądalność pierwszego odcinka po dwóch emisjach wynosi 1 milion 80 tysięcy widzów. Premiera serialu była odkodowana na antenie HBO.

CZYTAJ TAKŻE: PREMIERA SERIALU "WATAHA" ZA NAMI. CO W DRUGIM ODCINKU? [WIDEO] KASIA AKADMIK O SERIALU "WATAHA": CZEKAŁAM NA TAKI PROJEKT OD DAWNA [WIDEO]

Wataha to sześcioodcinkowy serial HBO o strażnikach granicznych w Bieszczadach, ale także o miejscu, które determinuje określone postawy i zachowania. Serial rozpoczyna się od zamachu bombowego, w którym giną oficerowie jednej z jednostek straży granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć. W serialu wyreżyserowanym przez Michała Gazdę i Kasię Adamik występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Marian Dziędziel, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk i Maciej Mikołajczyk.

Premierowe odcinki Watahy będą emitowane w każdą niedzielę o godz. 20.10 w HBO. W serwisie internetowym HBO GO (www.hbogo.pl) można nadal oglądać odkodowany pierwszy odcinek serialu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×