Relacja z festiwalu Glastonbury w BBC Worldwide

BBC Worldwide pokaże specjalną relację z Glastonbury - jednego z największych na świecie festiwali muzycznych.

Multimedia

Relację na żywo widzowie będą mogli oglądać na międzynarodowych kanałach nadawcy. Program "Glastonbury 2013" będzie sześciogodzinnym spektaklem telewizyjnym, dzięki któremu widzowie na całym świecie będą mogli znaleźć się w sercu tego wielkiego brytyjskiego wydarzenia.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 18.00 w niedzielę 30 czerwca, czyli w ostatni dzień festiwalu. Podczas programu, nadawanego bez przerw, obejrzeć będzie można występy najlepszych artystów, którzy pojawili się na scenie festiwalu w piątek, sobotę oraz niedzielę.

Wybrane fragmenty festiwalu oraz bezpośrednia transmisja będą zapowiadane przez prezenterów BBC. 90-minutowy pakiet ze skrótem najciekawszych wydarzeń z imprezy zostanie wyemitowany na międzynarodowych kanałach BBC.

"Glastonbury 2013" będzie można oglądać w BBC Entertainment (w Azji, Ameryce Łacińskiej, Polsce, Skandynawii i Afryce Południowej), BBC Knowledge (w Azji), BBC HD (rejon Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki a także w Ameryce Łacińskiej) oraz UKTV (w Australii i Nowej Zelandii). Niedługo poznamy listę wykonawców, którzy pojawią się w sześciogodzinnej relacji z festiwalu.

Glastonbury Festival to największy i najbardziej prestiżowy na świecie festiwal muzyki i sztuki, odbywający się na świeżym powietrzu. Wzoruje się na nim wiele podobnych imprez. W festiwalu bierze udział ponad 150 tysięcy ludzi. Mieszkają oni w wielkim miasteczku namiotowym, w którym panuje radosna i niepowtarzalna atmosfera. Do tej pory na scenie festiwalu pojawiły się największe muzyczne sławy, od Beyonce, Coldplay czy U2 po wielkich solistów: Toma Jonesa, Steviego Wondera, Paula McCartneya czy Davida Bowiego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×