relacje

Młodzi i Film 2019 [KOMENTARZ]. "Underdog" z Mamedem Khalidovem podbił serca publiczności! W jakiej kondycji jest młode polskie kino?

38. edycja koszalińskiego festiwalu debiutów filmowych Młodzi i Film za nami. Przez prawie tydzień mogliśmy poznawać twórców, którzy będą przyszłością polskiego kina i w zasadzie możemy być spokojni o to, co przyniosą naszej kinematografii następne lata. Młodzi chcą, potrafią i mają pomysły, więc tym bardziej szkoda, że Wielki Jantar 2019 powędrował w ręce autorów najsłabszego filmu w stawce.

20.06.2019Młodzi i Film 2019

"Zasada przyjemności". Widzieliśmy, jak na planie pracują Małgorzata Buczkowska i Robert Gonera! Ten serial to polski odpowiednik "Mostu nad Sundem"?

Na antenie CANAL+ zadebiutował już nowy serial kryminalny pt. "Zasada przyjemności", w którego produkcji udział wzięły Polska, Ukraina oraz Czechy. Jakiś czas temu mieliśmy okazję gościć na planie produkcji, gdzie zobaczyliśmy jak pracują Małgorzata Buczkowska i Robert Gonera! Ten serial to polski odpowiednik "Mostu nad Sundem"?

19.06.2019Zasada przyjemności

"4 Blocks". Zobaczcie, jak bawią się berlińscy gangsterzy w nowym serialu! Kiedy premiera? [RELACJA Z PLANU+WIDEO+ZDJĘCIA]

„4 Blocks” to nowy mini serial telewizji TNT, który swoją światową premierę miał na tegorocznym Berlinale. Pofestiwalowe recenzje są więcej niż obiecujące i sugerują nam, że otrzymaliśmy niemiecką odpowiedź na „Rodzinę Soprano” oraz „Gomorrę”. Jedno jest pewne, temat przestępczości arabskich klanów działających w Berlinie to materiał na doskonałe kino i wciąż jeszcze – o dziwo! - nie zagospodarowane poletko. Mieliśmy przyjemność gościć na planie serialu „4 Blocks” i dzielimy się z Wami naszymi wrażeniami! Sprawdźcie też nasze wideo prosto z planu!

27.03.20174 Blocks

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×